همراه : 09198030842  دفتر : 33559260 – 36830424

نمایندگی مجاز مرکزی تعمیرات لوازم خانگی

نمایندگی تعمیرات آاگ الکترولوکس

نمایندگی تعمیرات آاگ الکترولوکس

نمایندگی تعمیرات آاگ الکترولوکس تمامی خدمات مرتبط با تعمیرات لوازم خانگی را به شما ارائه می دهد. برند الکترولوکس از برندهای تولید کننده لوازم خانگی است که محصولات آن جزو اولین لوازم خانگی وارداتی به ایران هستند. این شرکت چند ملیتی با نام های تجاری متفاوتی به عنوان دومین تولید کننده لوازم خانگی در جهان در حال فعالیت است و از محبوب ترین و معروف ترین شرکت های تجاری الکترولوکس، برند آاگ(AEG)  است که در ایران طرفداران زیادی دارد. لوازم خانگی تولیدی توسط این برند، بسیار با دوام و با کیفیت هستند اما با این حال نیز ممکن است به دلایل مختلفی دچار مشکل شوند که در این صورت می توانید از نمایندگی تعمیرات آاگ الکترولوکس کمک بگیرید و حل مشکل خود را به دست های ماهر و پرتوان تکنسین های مجموعه نمایندگی بسپارید.

خدمات نمایندگی تعمیرات الکترولوکس

خدمات ارائه شده در نمایندگی تعمیرات آاگ الکترولوکس

نمایندگی تعمیرات آاگ الکترولوکس تمامی خدمات مرتبط با عیب یابی و همینطور تعمیر لوازم خانگی الکترولوکس و آاگ را به مشتریان ارائه می دهد. امروزه هزینه تهیه لوازم خانگی جدید افزایش پیدا کرده است که این موضوع نشان دهنده اهمیت بالای مراقبت و نگهداری از لوازم خانگی می باشد. اما نگران نباشید در صورتی که هر یک از لوازم خانگی شما از برندهای آاگ و الکترولوکس دچار مشکل شود، به راحتی می توانید با استفاده از خدمات نمایندگی آن را برطرف کرده و مجدد همانند روز اول از آن استفاده کنید.

همانطور که مطلع هستید محصولات و لوازم خانگی از برند الکترولوکس و آاگ بسیار باکیفیت هستند و همین موضوع سبب شده است که نسبت به دیگر برندها با قیمت های بیشتری به بازار عرضه شوند. بنابراین حتی اگر مشکل کوچکی برای دستگاهتان ایجاد شده است، سعی نکنید خود اقدام به تعمیر آن نمایید چراکه ممکن است منجر به ایجاد مشکلات بزرگ تری برای دستگاه گردد. توصیه می کنیم در اولین فرصت با تکنسین های باتجربه و تعمیر کاران مجرب تماس بگیرید و حل مشکل لوازم خانگی خود را به آن ها بسپارید. از خدمات ارائه شده در نمایندگی برای تعمیرات لوازم خانگی آاگ الکترولوکس می توان به موارد زیر اشاره کرد :

  1. تعمیرات یخچال فریزر، یخچال ساید، ماشین لباسشویی، ماشین ظرفشویی آاگ الکترولوکس
  2. تعمیرات مایکروفر، مایکروویو، جاروبرقی، جاروشارژی، پنکه آاگ الکترولوکس
  3. تعمیرات مخلوط کن، غذاساز، گوشت کوب برقی، آبمیوه گیری، همزمن، ساندویچ ساز، وافل ساز، پلوپز، زودپز، آرام پز، بخار پز، هواپز، تخم مرغ پز، نان پز آاگ الکترولوکس
  4. تعمیرات کتری برقی، چای ساز، چرخ گوشت، توستر، قهوه ساز، گریل، باربیکیو آاگ الکترولوکس
  5. و…

تعمیرات تمامی لوازم نامبرده از برند آاگ الکترولوکس با ارائه ضمانت نامه و گارانتی به شما مشتریان گرامی، در کم ترین زمان ممکن انجام می شود.

هزینه تعمیرات الکترولوکس

هزینه تعمیرات لوازم خانگی در نمایندگی تعمیرات آاگ الکترولوکس

زندگی های مدرن امروزی، انجام فعالیت های روزانه را به لوازم خانگی گره زده است؛ به طوری که خراب شدن یکی از آن ها تاثیرات منفی خود را بر روی زندگی می گذارد؛ به گونه ای که افراد نمی توانند به کارهای خود رسیدگی کنند. ممکن است تا ساعاتی پیش در حال استفاده از یک لوازم خانگی بوده اید اما به یکباره دچار مشکل شده و از کار بیفتد. در چنین شرایطی عقب ماندن کارها از یک سو و نگرانی از بابت هزینه از سوی دیگر تبدیل به یک دغدغه برای کاربران می شود.

اما نمایندگی تعمیرات آاگ الکترولوکس این مشکل را حل کرده است چراکه اولا سعی می کند برای لوازم خانگی بزرگ با حاضر شدن در محل و برای لوازم خانگی کوچک آن ها را در تعمیرگاه مجموعه طی مدت زمان کوتاهی تعمیر کند تا شما مجدد و در بازه زمانی کوتاهی به روال عادی زندگی خود بازگردید.

چنانچه از برند هایی همچون میله و نف استفاده می نمایید ما نمایندگی تعمیرات میله و نمایندگی تعمیرات نف در تهران می باشیم و می توانیم بصورت آنلاین و حضوری مشکلات دستگاه شما را برطرف کنیم. 

نمایش بیشتر
سوالی دارید؟ با ما صحبت کنید!
مکالمه را شروع کنید