تعمیرات یخچال ساید دوو

تعمیرات یخچال ساید دوو توسط تعمیرکاران حرفه ای و آموزش دیده نمایندگی انجام می شود. تعمیرکاران و تکنسین های فنی نمایندگی با شرکت در دوره های تخصصی، دارای مهارت لازم در زمینه تعمیر یخچال های ساید دوو هستند و به جهت آشنایی با جدیدترین تکنولوزی های استفاده شده در یخچال های ساید دوو ، به راحتی و در کم ترین زمان ممکن از عهده تعمیرات یخچال ساید دوو بر می آیند.

با شرایط اقتصادی حال حاضر، خرید یخچال جدید کمی سخت به نظر می رسد، بنابراین ضمن نگهداری و استفاده اصولی از یخچال، سعی کنید سرویس های دوره ای آن را نیز انجام دهید و در صورت بروز مشکل از تعمیرکاران مجرب نمایندگی های معتبر، برای رفع مشکل کمک بگیرید تا از بروز مشکلات و خسارت های بیشتر جلوگیری کنید.

تعمیرات تخصصی یخچال ساید دوو در محل

تعمیرات تخصصی یخچال ساید دوو در محل

تعمیرات یخچال ساید دوو در محل ، یکی از خدمات نمایندگی است؛ بسیار اهمیت دارد پس از اینکه متوجه شدید یخچال ساید شما با مشکلی مواجه شده است، آن را جا به جا نکنید چراکه ممکن است جا به جایی آن منجر به تشدید مشکل و آسیب در آن شود.

تعمیر یخچال ساید دوو در محل، سبب می شود که شما مجبور به جا به جایی یخچال نشوید که خود زمان رفع مشکل را طولانی تر خواهد کرد و اینکه متحمل پرداخت هزینه اضافی برای حمل آن تا نمایندگی و همینطور برگشت مجدد تا خانه نیز نگردید.

بنابراین پس از شناسایی مشکل، لازم است فورا با نمایندگی تماس بگیرید و گزارش خرابی یخچال ساید دوو را ثبت نمایید. نیروهای متخصص نمایندگی با هماهنگی قبلی در کم ترین زمان ممکن در محل حاضر می شوند و هر آنچه که برای تعمیرات نیز نیاز است را به همراه می آورند. عیب یابی و تشخیص مشکل در یخچال ساید دوو با استفاده از تجهیزات به روز و مدرن انجام می شود و همین موضوع میزان خطا در عیب یابی را به حداقل می رساند. در نهایت نیز مشکل یخچال شما به دست های متخصصین مجموعه برطرف می شود.

نمایندگی با برخورداری از تکنسین ها و تعمیرکاران حرفه ای در زمینه تعمیر یخچال ساید دوو، دارای ارائه خدمات 24 ساعته است و پس از اتمام کار نیز گارانتی و ضمانت نامه به شما عزیزان خواهد داد. لازم به ذکر است تعمیرکاران مجموعه تا حد امکان تلاش می کنند، قطعات معیوب را تعمیر کنند و در صورت نیاز نیز قطعات اصلی و اورجینال را برای جایگزینی استفاده خواهند کرد.

تعمیرات یخچال ساید دوو در چه صورتی نیاز است؟

تعمیرات یخچال ساید دوو در چه صورتی نیاز است؟

زمانی که یک وسیله پرکاربرد در خانه همچون یخچال با مشکل مواجه می شود، خواسته هر کاربری این است که عملکرد آن مشابه روز اول بهبود پیدا کند. بسیاری از افراد با مشاهده مشکل در عملکرد یخچال ساید دوو، خود دست به آچار می شوند و می خواهند بدون هیچ پیش زمینه ای آن را تعمیر کنند. در حالی که تعمیر ناشیانه و بدون دانش کافی نه تنها مشکل یخچال را حل نخواهد کرد، چه بسا خود عاملی برای ایجاد مشکلات بزرگ تر نیز باشد.

بنابراین شما باید در قدم اول با یک نمایندگی معتبر تماس بگیرید و در خواست یک تعمیرکار مجرب برای تعمیرات یخچال ساید دوو را داشته باشید. تعمیرکاران نمایندگی مشکل را به صورت صحیح شناسایی می کنند و سپس هزینه تعمیر و یا تعویض قطعه همراه با دستمزد را به شما اعلام می کنند تا در صورتی که تمایل داشتید، مشکل را برطرف کنند. در صورتی که هر یک از مشکلات زیر را در یخچال ساید دوو مشاهده کردید، حتما باید از تکنسین های فنی کمک بگیرید.

 1. منجمد نشدن مواد غذایی در داخل فریزر
 2. بدون وقفه کار کردن یخچال
 3. خرابی لاستیک های دور درب یخچال ساید دوو
 4. داغ شدن پی در پی موتور یخچال ساید
 5. برفک زدن در نمونه های بدون برفک
 6. خرابی فن یخچال
 7. مشکل در صفحه دیجیتالی یخچال ساید دوو
 8. از کارافتادن سنسورهای یخچال ساید دوو
 9. لرزش بدنه دستگاه
 10. یخ زدن فضای داخلی یخچال ساید دوو
 11. صدای بیش از حد دستگاه ساید دوو در هنگام روشن بودن
 12. خالی شدن گاز یخچال ساید دوو
 13. از کار افتادن یخساز
 14. روشن نشدن موتور یخچال
 15. بسته نشدن درب یخچال ساید دوو
 16. و …

توجه

تعمیر کاران متخصص نمایندگی ، به منظور کاهش هزینه تعمیرات یخچال ساید دوو ، ابتدا سعی می کنند قطعاتی شامل یخساز، آبسردکن، قفل درب، لاستیک درب، کمپرسور، کندانسور، فن کندانسور، هیتر دیفراست و… را تعمیر کنند و در مراحل بعدی به سراغ تعویض قطعه بروند.

نحوه نگهداری از یخچال ساید دوو

نکات لازم در خصوص نگهداری یخچال ساید دوو

 1. به منظور جلوگیری از بروز مشکل برای یخچال ساید دوو، لازم است که به برخی نکات در نصب، نگهداری، استفاده و تعمیر آن توجه داشته باشید.
 2. جهت نصب یخچال ساید دوو حتما از تعمیرکاران و تکنسین های ماهر در نمایندگی های معتبر کمک بگیرید.
 3. از قرار دادن یخچال ساید دوو در معرض نور، نزدیکی اجاق گاز و وسایل قابل اشتعال خودداری کنید.
 4. یخچال ساید دوو را در مکانی که در معرض رطوبت است، قرار ندهید.
 5. از باز گذاشتن طولانی درب یخچال ساید دوو، اجتناب نمایید.
 6. مواد غذایی را در حالت گرم و نیمه گرم در داخل یخچال قرار ندهید.
 7. یخچال را در مکانی صاف و مسطح قرار دهید و پایه های آن را ثابت کنید.
 8. در صورت برفک زدن دستگاه، با استفاده از اشیای تیز همچون چاقو آن را جدا نکنید.
 9. به صورت دوره ای یخچال فریزر خود را با دستمال مرطوبی تمیز کنید.
 10. تنظیمات یخچال ساید دوو را مطابق با دفترچه راهنمای دستگاه انجام دهید.

فراموش نکنید که خرابی یخچال ساید دوو می تواند هزینه های زیادی را برای شما به همراه داشته باشد، بنابراین توصیه می کنیم پیش از اینکه مشکلی برای یخچال ساید ایجاد شود، اقدام به سرویس های دوره ای نمایید. در سرویس یخچال ساید دوو سلامت یخچال بررسی می شود و در صورت وجود مشکلات کوچک برطرف می گردند و برد یخچال، یخساز، گاز یخچال، ترموستات، فیلترها، کمپرسور و … بررسی می شوند تا از بروز مشکلات پیچیده تر و هزینه های زیاد جلوگیری گردد.

سوالات متداول

آیا تعمیرات یخچال ساید دوو را باید به شرکت منتقل کنیم ؟

خیر ؛ تعمیرات یخچال به دلیل کمتر کردن هزینه های مشتریان عزیز در محل مشتری انجام می شود. 

آیا تعمیرات شما دارای گارانتی می باشد؟

بله ؛ ۶ ماه گارانتی همراه با فاکتور رسمی خدمت شما ارائه می شود. 

نمایش بیشتر

میانگین امتیازات ۵ از ۵
از مجموع ۱ رای