نمایندگی تعمیرات بوش

وسایل خانگی جزء ضروریات و الزامات هر خانه ای هستند. ماشین لباس شوی، جارو برقی، یخچال، ماشین ظرف شوی و دیگر وسایل امروزه جزء باید های هر زندگی هستند و زندگی مدرن امروزی بدون آنها خیلی دشوار است. در این مطلب می خواهیم درباره یکی از برند های مشهور لوازم خانگی و نمایندگی آن صحبت کنیم. حتما همه شما نام بوش را شنیده اید (رییس جمهور آمریکا مد نظر نیست) و این برند معتبر آلمانی را می شناسید و نام آن را در تبلیغات شنیده اید. بیایید با هم نگاهی به تاریخچه، کیفیت و نمایندگی تعمیر بوش، این برند مشهور بیندازیم.

 

 

شرکت های زیادی وجود دارند که وسایل خانگی می سازند و آنها را به بازار عرضه می کنند. کیفیت کار این شرکت ها با هم فرق دارند و هر کدام نیز قیمت های مختلفی دارند. متاسفانه این روزها قیمت وسایل خانگی افزایش بسیار چشمگیری یافته است و باعث شده تا خرید این وسایل برای افرادی سخت و دشوار شود.

نمایندگی تعمیر بوش

10راهکار برای تعمیر ماشین لباس شویی بوش

1- یکی از دلایل روشن نشدن دستگاه مربوط به برق ورودی دستگاه است که با چک کردن دو شاخه لباس شوی و پریز برق ورودی با یک سشوار

میتوان از این بابت خیال مان راحت شود که برق به دستگاه میرسد .

البته چک کردن با فاز متر کار درستی نیست و شما را به اشتباه می اندازد.

در بسیاری از موارد هم پیش آمده مشکل از سه راهی برق و محافظ است که با تهیه یک محافظ خوب این مشکل برطرف میگردد .

 

2- گاهی اوقات پیش می آید بعد از اتمام کار لباس شوی هنوز لباس آب دارد و خیس است در این مواقع اول فیلتر پایین دستگاه باز شود چون ممکن

است آشغال در آنجا جمع شده باشد و مانع تخلیه درست آب شود

در مرحله بعد ممکن است شلنگ تخلیه آب تا خورده باشد و باز هم مانع تخلیه درست آب شود و در نتیجه لباس خوب خشک نشود

اگر این مراحل را انجام دادید ولی هنوز مشکل حل نشده احتمالا قطعه پمپ تخلیه مشکل دارد و نیاز به تعویض دارد

 

3- در بعضی دستگاهها مشاهده شده است که آب با فشار کمی وارد لباس شوی می شود و پودر را کامل از کشو جا پودری به داخل نمی برد و

مقداری از پودر داخل کشو باقی میماند

راه حل باز کردن شلنگ ورودی آب و پاک کردن رسوب از توری دو سر شلنگ می باشد

 

4- در بعضی مواقع پیش می آید که دستگاه دچار لرزش شدید می شود و دستگاه موقع خشک کن دچار حرکت می شود

دلایل این مورد به ترتیب می تواند به 1- تنظیم پایه های زیر دستگاه 2- کم ریختن لباس 3- ریختن پتو یا حوله درون لباس شوی

در صورتی که مشکل از موارد بالا نباشد باید کمکهای دستگاه تعویض شود

آموزش تعمیر ماشین لباسشویی بوش

آموزش تعمیر ساید بای ساید بوش

علت صدای تق تق در لباسشویی

تاریخچه شرکت بوش

بوش شرکتی آلمانی است که در سال 1886 توسط رابرت بوش (Robert Bosch) در شهر اشتوت گارت تاسیس شد. در ابتدا این شرکت مشهور، کارگاه برق کوچکی بود که تا مرز ورشکستگی هم رفت اما با تلاش موسس آن یعنی بوش توانست سرپا بماند.

 

شرکت بوش در سال 1933 اولین دستگاه تولیدی خود را به بازار عرضه کرد. رابرت بوش(موسس شرکت) در سال 1942 چشم از جهان فرو بست اما این شرکت به کار خود ادامه داد و در سال 1952 یک پردازنده مواد غذایی را تولید و به بازار ارائه کرد. پردازنده مواد غذایی برای ایجاد سهولت پخت و پز برای زنان خانه دار ساخته شده بود. این محصول بسیار دلپذیر و در عین حال با کیفیت بود و انجام کارهای آشپزخانه را راحت تر می کرد.

 

با توسعه این شرکت و طی سالیان متمادی این شرکت توانست پیشرفت بسیار خوبی داشته باشد و اکنون به یکی از بزرگترین و معتبرترین تولیدکننده لوازم خانگی در جهان تبدیل شده است.

این برند مطرح در بسیاری از کشورهای دنیا نمایندگی دارد و کالاهای خود را عرضه می کند. به علت کیفیت بالای محصولات بوش، این برند مشتریان فراوانی دارد.

نمایندگی تعمیرات لوازم خانگی بوش

نمایندگی تعمیر بوش

این چیزی واضح است که هر لوازم خانگی ممکن است دچار مشکل شود. لوازم خانگی بوش نیز از این قضیه مستثنی نیستند و علی رغم کیفیت بالای آنها ممکن است دچار مشکل و خرابی شوند. برای همین است که شرکت ها نمایندگی تعمیرات را برای خود تاسیس کرده اند تا بتواند این مشکل ها را برطرف کند.

با توجه به گرانی لوازم خانگی مخصوصا در ایران، نمایندگی تعمیرات شرکت های لوازم خانگی می توانند کمک زیادی به خانواده ها برسانند.

تعمیرات لوازم خانگی بوش در سال 1989 کار خود را در شیکاگو شروع کرد تا اطمینان مشتریان از محصولات بوش افزایش یابد. حالا دیگر خریداران می دانستند که حتی در صورت خرابی و بروز مشکل می توانند با نمایندگی تعمیرات تماس بگیرند تا مشکل شان حل شود.

شرکت بوش همیشه افراد ماهری را آموزش می دهند تا بتوانند به سرعت مشکل لوازم خانگی های خراب شده را پیدا کنند و آن را برطرف کنند. نمایندگی های تعمیرات بوش با فرستادن این افراد متخصص و با هزینه اندک مشکل مشتری خود را برطرف می کنند.

نمایندگی تعمیرات ساید‌بای‌ساید بوش در تهران

نمایندگی تعمیرات ماشین لباسشوی بوش

ماشین های لباس شوی یکی از ضروری ترین لوازم امروز هر خانه ای هستند. ماشین لباس شوی بوش یکی از بهترین ها در این زمینه است. در زیر به چند ویژگی عالی این محصول اشاره می کنیم.

 

دفترچه راهنمای جاروبرقی بوش

 

  • سیستم شستشوی عالی

طراحی منحصر بفرد لباس شوی بوش باعث می‌ شود تا علاوه بر نتیجه شست شوی عالی از الیاف البسه نیز محافظت بعمل آید. وجود روزنه‌ های نا متقارن باعث بارش باران مانند آب در دیگ شده و نتیجه عالی را در شستشوی البسه با حجم زیاد ممکن می‌ سازد. این عملکرد باعث توزیع بهینه آب در دیگ شده و زمان خیس خوردن البسه را کاهش می‌ دهد.

 

  • متوقف شدن ماشین لباسشوی در صورت نشتی آب

تمام لباس شوی‌ های بوش با تأکید زیاد روی موضوع امنیت دستگاه ساخته شده‌ اند. برای مثال می‌ توان به لوله‌ ها و اتصالاتی با قدرت تحمل فشار زیاد آب و سیستم قفل الکترونیکی دستگاه اشاره کرد.  Aqua Stop ویژگی ای است که اگر در هر نقطه‌ ای از مسیر عبور آب نشتی ایجاد شود فورا آب را قطع می‌ کند.

نمایندگی تعمیرات ماشین‌لباسشویی بوش در تهران

 

 

  • زمان شستشوی کم

بر حسب برنامه انتخابی و با کمک گرفتن از این برنامه جدید قادر خواهید بود تا زمان شستشو را تا سقف 60 درصد کاهش دهید. تمام برنامه‌ ها به جز شستشوی ۱۵ دقیقه‌ ای قابل ترکیب با این برنامه می‌ باشند. به عنوان مثال، شستشوی ۵ کیلوگرم البسه فقط در برنامه ۶۰ دقیقه‌ ای امکان‌ پذیر است در حالیکه با کمک این برنامه و بدون پایین آمدن کیفیت شستشو، شستشوی ۵ کیلوگرم در کمتر از ۳۰ دقیقه انجام خواهد شد.

  • دیواره های ضد لرزش

در آخرین مدل ماشین لباس شوی بوش، حداقل لرزش وجود دارد. عایق های پیشرفته ای که در این محصول بکار رفته است باعث شده تا صدای آن نیز به حداقل میزان ممکن برسد.

با وجود کیفیت بالای ماسین لباس شوی بوش باز هم ممکن است که این محصول دچار خرابی و مشکل شود. برای تعمیر آن نیاز به افراد متخصصی است که ماشین های لباس شوی بوش را به خوبی بشناسند. برای همین تنها با نمایندگی تعمیرات معتبر تماس بگیرید. تعمیر غیر اصولی می تواند منجر به خرابی بیشتر ماشین لباس شوی شما شود.

نمایندگی تعمیر بوش

نمایندگی تعمیرات ساید بای ساید بوش

یخچال فریزر های ساید با ی ساید بوش حقیقتا دارای ویژگی های منحصر ب فردی هستند که همه را شیفته خود می کند. این یخچال ها موتور بسیار کم مصرفی دارند و می توانند خیلی خوب میزان مصرف برق شما را کاهش دهند. دارای محفظه های مشخصی برای میوه و سبزیجات هستند و از طریق سیستم هوشمند و فیلترهای بهداشتی ای که دارد بوی نامطبوع داخل یخچال را می گیرد. شما می توانید این یخچال را از طریق پنل لمسی روی آن تنظیم کنید و خیال تان از بابت آن راحت باشد.

 

تنها عیب این یخچال این است که جای زیادی را اشغال می کند پس پیش از خرید به این موضوع توجه کنید. از بابت خدمات پس از فروش آن نیز خیال تان راحت و آسوده باشد چون بوش در این زمینه بسیار عالی عمل می کند.

اگر دیدید که یخچال شما درست کار نمی کند، سرمای داخل آن کاهش یافته است و یا مشکلات دیگری برای آن پیش آمده است حتما با نمایندگی های مجاز بوش در تهران یا شهرهای دیگر تماس بگیرید تا به صورت دقیق و فنی تعمیر شود. نمایندگی های مجاز بوش در شهر تهران یا دیگر شهرها به راحتی می توانند وسیله شما را تعمیر کنند.

نمایندگی تعمیرات اجاق گاز بوش

خیلی کم پیش می آید که یک خانم از اجاق گاز بوش خوشش نیاید. اجاق گازهای بوش بسیار زیبا طراحی شده اند و دارای کیفیتی عالی هستند و ویژگی های بسیار خوبی نیز دارند. اندازه فر آن بسیار مناسب بوده و مشکلی از بابت گذاشتن ظرف های بزرگ در آن وجود ندارد. تمیز کردن آن نیز بسیار آسان بوده و به راحتی پاک می شود.

 

دفترچه راهنمای لباسشویی بوش bosch

علت صدای زیاد هنگام خشک کردن در ماشین لباسشویی

 

بروز هر گونه مشکلی در اجاق گاز بوش را می توان از طریق تماس با نمایندگی تعمیرات آن حل کرد. نمایندگی تعمیر گاز بوش دارای افرادی متخصص در این زمینه هستند و می توانند به سرعت مشکل شما را رفع کنند. با نمایندگی های مجاز تعمیرات بوش تماس بگیرید تا با ارزان ترین قیمت و به بهترین شکل، اجاق گاز شما را تعمیر کنند.

نمایندگی تعمیر بوش

نمایندگی تعمیرات ماشین ظرف شوی بوش

ماشین ظرف شوی در ایام گذشته استفاده چندانی نداشت و خانواده های کمی از آن استفاده می کردند اما حالا بسیاری از خانه ها از ماشین ظرف شوی استفاده می کنند. بسیاری از زنان، امروزه همپای مردان کار می کنند و به همین خاطر ماشین ظرف شوی می تواند کمک بسیار خوبی برای آنان باشد.

نمایندگی تعمیرات ماشین‌ظرفشویی بوش در تهران

 

ماشین ظرف شوی بوش، وسیله ای با کیفیت و زیبا است که می تواند در سریعترین زمان ممکن طرف های کثیف را به ظرف ها یی تمیز و براق تبدیل کند. با وجود کیفیت بالای بوش، این محصول هم ممکن است در گذر زمان دچار مشکل و خرابی شود و نیاز به تعمیر یا تعویض قطعه داشته باشد. متخصصان نمایندگی تعمیرات بوش با استفاده از نوین ترین روش ها به تعمیر ماشین ظرف شوی شما می پردازند. یادتان باشد که حتما با نمایندگی های مجاز و معتبر تماس بگیرید .

نمایندگی تعمیرات مایکرو فر بوش

مایکرو فر در عصر ما که عصر شتاب محسوب می شود، بسیار می تواند مفید و کاری باشد. مایکرو فر می تواند به شما در آماده کردن سریع غذاهای بسیاری کمک کند. مایکرو فر دارای سیستم ظریفی است که باید بسیار مواظب آن بود. در صورت بروز مشکل یا خراب شدن مایکرو فر بوش حتما باید به یک متخصص زنگ بزنید. برند مشهور بوش حتما باید توسط نمایندگی آن بررسی شود و تعمیر غیر تخصصی آن می تواند باعث آسیب جدی به مایکرو فر شما می شود.

نمایندگی تعمیر بوش

دفترچه راهنمای فارسی ماشین ظرفشویی بوش bosch

تمیز کردن ماشین لباسشویی با سرکه

نمایندگی تعمیرات پکیج بوش

پکیج های بوش دارای کیفیت بسیار بالایی هستند و قدرت گرمایش بالایی دارند. مناسب ترین راه برای تعمیر پکیج بوش مراجعه به نمایندگی تعمیر این محصول می باشد. چرا که نمایندگی تعمیر پکیج بوش به صورت تخصصی و حرفه ای به تعمیر این محصول می پردازد. علاوه بر این، همه قطعات و لوازم یدکی پکیج بوش را با برند اصلی در اختیار دارد می تواند آن را به صورت دقیق و اصولی تعویض کند. بنابراین برای سرویس کردن و تعمیر پکیج بوش می توانید با شماره نمایندگی ها تماس حاصل کنید و تعمیر پکیج خود را به دست متخصصان و کارشناسان مجرب و ماهر نمایندگی های مجاز بسپارید.

نمایندگی تعمیرات یخچال بوش در تهران

نمایندگی تعمیرات بوش در تهران

تهران از آنجایی که پایتخت کشور است پس بسیاری از نمایندگی ها درون آن قرار دارد. نمایندگی اصلی شرکت بوش هم در تهران است. برند بوش نامی پرآوازه است پس برای همین نمایندگی های تعمیرات آن نیز باید بسیار خوب عمل کنند. نمایندگی های تعمیرات بوش در تهران می توانند در سریع ترین زمان ممکن وسیله شما را بازرسی و تعمیر کنند. در نمایندگی های بوش تهران از به روز ترین روش ها برای تعمیرات لوازم خانگی استفاده می شود پس خیال تان از بابت تعمیر درست آنها راحت باشد.

به یاد داشته باشید که تعمیر کاران زیادی در زمینه تعمیرات بوش فعالیت می کنند اما دانش و مهارت کافی را برای انجام درست این کار ندارند. تعمیر کاران غیر متخصص ممکن است آسیب های جدی به وسیله شما بزنند پس برای همین به این مسئله دقت کنید و همیشه تعمیرات وسایل برند خود را از طریق نمایندگی های مجاز و معتبر انجام دهید. شهر تهران پرجمعیت ترین شهر کشور است پس وجود نمایندگی های تعمیراتی بیشتر در آن الزامی است. این نمایندگی ها به صورت مداوم در خدمت شما هستند و شما می توانید از سرویس های آنان استفاده کنید. جهت ثبت سفارش تعمیرات بوش اینجا کلیک نمایید.

logo-samandehi