پکیج خانگی یک سیستم گرمایشی مدرن و جدید است که برای گرم کردن محیط منازل و مکان‌های کوچک مورد استفاده قرار می‌گیرد. در میان پکیج‌های خانگی برند الجی بیشترین طرفدار را دارد و نحوه تعمیرات پکیج الجی نسبت به دیگر نمونه‌ها بیشتر مطرح می‌شود.

 کمپانی الجی یک برند سرشناس در زمینه تولید انواع لوازم خانگی است که محصولاتی مدرن و مطابق با آخرین تکنولوژی‌های روز دنیا را طراحی و روانه بازار می‌کند. پکیج‌های دیواری خانگی که توسط این کمپانی تولید می‌شوند از کارایی و عملکرد مناسبی برخوردار بوده و نسبت به محصولات مشابه دارای طول عمر بیشتری هستند. به همین دلیل سهم عمده فروش بازار از آن پکیج‌های دیواری متنوعی است که توسط کمپانی الجی ارائه شده‌اند.

نکات مهم جهت خرید، نصب، استفاده و نگهداری از انواع پکیج‌های خانگی

اما فراموش نکنید که یک محصول تا هر اندازه هم که کیفیت ساخت مناسبی داشته باشد باز هم ممکن است در اثر استفاده مداوم یا استفاده نادرست دچار مشکل شود؛ بنابراین کاربرانی که از پکیج خانگی ال جی استفاده می‌کنند باید با طرز استفاده و نگهداری این محصول آشنا باشند و درباره نحوه تعمیرات پکیج الجی نیز اطلاعات کافی داشته باشند. تا در صورت بروز مشکل برای این دستگاه بتوانند مشکلات ابتدایی را برطرف کرده و مشکلات خاص را با تعمیرکاران نمایندگی در میان بگذارند.

اگر پکیج خانگی را جهت تامین آب گرم و گرمایش منزل خود انتخاب کرده‌اید، در اولین قدم باید این محصول را از مراکز معتبر خریداری نمایید؛ زیرا تنها در صورتی که پکیج دیواری دارای گارانتی معتبر باشد می‌توانید از خدماتی مانند تعمیرات پکیج الجی که توسط نمایندگی مجاز ارائه می‌شود استفاده کنید.

پس از خرید محصول باید نصب و راه اندازی آن را به افرادی که در این زمینه از تخصص کافی برخوردار هستند واگذار کنید؛ زیرا در صورتی که اتصال پکیج دیواری به گاز شهری مشکل داشته باشد، این امکان وجود دارد که در محلی که این دستگاه قرار دارد نشتی گاز وجود داشته باشد و حوادث جبران ناپذیری رخ دهد.

همچنین لوله کشی آب پکیج دیواری باید به درستی انجام شود تا آب گرم به خوبی درون دستگاه بچرخد و گرمایش را با خود به تمام نقاط خانه برساند.

تعمیرات پکیج الجی
تعمیرات پکیج الجی

 از نکاتی که هنگام استفاده از این محصول باید به آن توجه داشته باشید می‌توان به چگونگی اتصال پکیج دیواری به پریز برق اشاره کرد. با توجه به این که برق شهری دارای نوسان بسیار زیادی است، اگر پکیج دیواری را به صورت مستقیم به برق وصل کنید این دستگاه ممکن است در اثر نوسانات برقی دچار مشکل شود و قطعات الکترونیکی پکیج دیواری نیم سوز شده یا کاملاً از بین بروند. به همین دلیل به شما پیشنهاد می‌کنیم حتماً برای اتصال این دستگاه به برق از محافظ برق مناسب استفاده کنید.

در زمینه نگهداری از پکیج دیواری نیز باید هر چند وقت یکبار درخواست سرویس و رسوب زدایی پکیج را ثبت نمایید. پس از ثبت این درخواست تعمیرکاران نمایندگی در محل حاضر می­شوند و اسید شویی این دستگاه را برای از بین بردن املاح انباشته درون لوله‌های پکیج دیواری انجام می‌دهند.

همچنین هنگام سرویس پکیج دیواری عملکرد قطعات دستگاه نیز مورد بررسی قرار می‌گیرد و در صورتی که قطعات مستهلک شده باشند یا در اثر نقص فنی عملکرد مناسب خود را از دست داده باشند، تعمیرکاران نمایندگی تعمیرات پکیج الجی را نیز هنگام سرویس دستگاه ارائه خواهند کرد.

هزینه تعمیرات پکیج الجی و زمان‌بندی انجام این کار

کاربران زیادی هنگام تماس با نمایندگی مجاز درباره هزینه تعمیرات پکیج الجی و زمان‌بندی انجام این کار سوالاتی را مطرح می‌کنند. درباره هزینه انجام تعمیر پکیج دیواری ال جی باید به این موضوع توجه داشته باشید که کلیه هزینه‌هایی که توسط تعمیرکاران نمایندگی برای برطرف کردن مشکلات این دستگاه دریافت می‌شود مطابق نرخ اتحادیه است؛ بنابراین هنگام دریافت خدمات مورد نظرتان از این مرکز نگرانی از بابت این که هزینه‌ای بیش از حد معمول پرداخت کنید نخواهید داشت.

در رابطه با زمان‌بندی انجام کار نیز به محض این که درخواست هزینه تعمیرات پکیج الجی را ثبت کنید، تعمیرکاران نمایندگی در محل حاضر شده و خدمات مورد نظر را به شما ارائه خواهند کرد.