نمایندگی تعمیرات لوازم خانگی بوش

نمایندگی تعمیرات بوش

نمایندگی بوش – نمایندگی تعمیرات بوش BOSCH

نمایندگی تعمیرات بوش در تهران

از دغدغه های خریداران لوازم برقی بوش خدمات پس از فروش بوش ، نگهداری و تعمیرات بوش است. قاعدتا شما برای درمان دل درد به چشم پزشک مراجعه نمی کنید. از آنجایی که هر گردی گردو نیست! هر تعمیر کاری هم تعمیر کار مناسب بوش نیست. سیستم پیچیده لوازم برقی بوش کار تعمیر آن را بسیار سخت کرده است. اشتباه نکنید این سختی فقط برای افراد متفرقه و نا متخصص می باشد نه برای تکنسین های کارآزموده نمایندگی های بوش از جمله نمایندگی بوش در تهران.

برای سهولت مصرف شما مشتریان شرکت بوش دستورالعملی را برای شما تدوین کرده که با عمل به آن باعث کمک به حفظ سلامت محصول شده .

دستورالعمل شرکت بوش برای حفظ سلامت محصولات :

اول به دستورالعمل های ارائه شده در دفترچه های راهنمای محصول عمل کنید. برای مثال برای کارآیی بهتر ماشین ها ظرف شویی بوش حتما از قرصها و شوینده های مخصوص استفاده کنید.

حواستان به نوسانات برق باشد و برای جلوگیری از بروز مشکلات احتمالی حتما از محافظ ها استفاده کنید، آن هارا در جایگاه های مخصوص که در خانه ها تعبیه شده استفاده کنید. مثلا به هیچ وجه یخچال و فریزر بوش را در کنار اجاق گاز بوش قرار ندهید.

نگران نباشید … بروز مشکلات برای لوازم برقی بوش اجتناب ناپذیر است و ما با رعایت دستورالعمل ها می توانیم این امر را به تعویق بیندازیم. حال که وسیله ی شما دچار مشکل شده باید به چند نکته دقت بفرمایید.

در اکثر موارد شاهد این بوده ایم که بعد از خرید از یک برند با بروز مشکل دیگر خبری از پشتیبانی نبوده. اما ما خیال شما را راحت می کنیم نمایندگی تعمیرات بوش تهران همیشه در کنار شماست و با پشتیبانی و ارائه خدمات پس از فروش بوش شما را تنها نخواهد گذاشت.

همیشه در هنگام بروز مشکلات از تعمیرکاران و متخصص بوش همان برند استفاده کنید. تعمیر کاران تجربی به علت اینکه با سیستم عامل های به کار رفته در محصولات بوش آشنایی ندارند نتنها به شما کمک نمی کنند بلکه با دست کاری باعث بروز مشکلات فنی دیگر در دستگاه شده و روند اصلاح و تعمیر دستگاه بوش را کند می کند.

ویژگی های نمایندگی بوش تهران

مهمترین ویژگی حضور تکنسین های متخصص و دوره دیده می باشند که متخصص تعمیر کردن دستگاه های بوش هستن .علت اینکه ما اصرار داریم از متخصصین این حوزه استفاده کنید این است که تعمیرکاران متفرقه شناختی از محصول و نحوه کارکرد و عملکرد و سیستم های به کار رفته ندارند در نتیجه با دخالت در سیستم باعث بروز مشکلات دیگری می شوند.

نکته مهم دیگر استفاده از قطعات اصلی بوش است. عملکرد عالی و زبانزد محصولات بوش به خاطر به کار رفتن قطعات و لوازم با کیفیت و اصل بوش می باشد. حال اگر ما به تعمیرکاران غیرمجاز و غیر متخصص مراجعه کنیم و بر فرض محال امیدوار باشیم که آسیب بیشتر و اضافه تری به دستگاه نزنند با استفاده از قطعات کپی، غیر اصل و یا بی کیفیت نه تنها مشکل دستگاه را حل نمی کنند بلکه عملکرد آن را نیز تضعیف می کنند.

برای مثال اگر در تعمیر اجاق گاز بوش از ترموکوپل، ترانس و فندک و … مناسب و اصل و پیش فرض بوش استفاده نشود مشکل به هیچ وجه حل نمی شود، یا برای مثال صدا های اضافی که از موتور یخچال و فریزر بوش می آید تنها با جایگزین کردن قطعه اصلی رفع می شود و در غیر این صورت اتلاف وقت و هزینه است. نمایندگی بوش در تهران با استفاده از قطعات اصل و با کیفیت بوش که تولید خود آلمان هستند لوازم خانگی بوش را به بهترین نحو ممکن تولید کرده و اصطلاحا همانند روز اولش به شما تحویل می دهد .

از دیگر خدمات نمایندگی مجاز بوش در تهران

مهمترین ویژگی نمایندگی بوش تهران تعهد است. تمامی تعمیرات به علت وجود فاکتور معتبر گارانتی می شود. این گارانتی به منزله ضمانتی است که این نمایندگی در قبال خدمات خود به مشتری می دهد تا شما خیالتان از بابت کیفیت راحت باشد. نمایندگی بوش تهران همچنین با استفاده از متخصصین حرفه ای بوش در رابطه با عیب یابی و تعمیر محصولت بوش مشاوره رایگان می دهد.

وجه تمایز نمایندگی بوش در تهران

اگر می خواهید وسایل و لوازم خانگی بوش خود را غیر اصولی و بی کیفیت و با اجناس و قطعات بی کیفیت و تقلبی تعمیر کنید این نمایندگی به هیچ وجه گزینه خوبی نیست! پس برای دریافت بهترینها با ما باشید.

از جمله ویژگی های نمایندگی بوش در تهران

دقت: نمایندگی بوش در تهران از تکنولوژی های روز دنیا بهره می گیرد. تکنولوژی های نمایندگی شرکت بوش که باعث افزایش کیفیت تعمیرات می شود و همچنین باعث ایجاد دقت بالا در عیب یابی و تعمیر خواهد شد.

کیفیت: خدمات ارائه شده توسط نمایندگی بوش تهران با بالا ترین کیفیت در جهت جلب رضایت مشتریان می باشد. همانگونه که شرکت بوش با ارائه خدمات با کیفیت بوش شما را راضی می کند خدمات پس از فروش بوش از جمله تعمیرات بوش نیز توسط نمایندگی های بوش با کیفیت بالا ارائه می شود.

سرعت: فکر کنید یخچال بوش شما دچار اشکال شده است. یخچالی پر از مواد غذایی سرد و حتی یخ زده که به احتمال زیاد فاسد شدنی هم هستند. سرعت از جمله دیگر مزایای نمایندگی بوش تهران می باشد این سرعت باعث شده که به هیچ وجه وقت مشتریان عزیز تلف نشده و در اتفاقاتی مثل مثال بالا مشتریان محصولات بوش متضرر نشوند.

قیمت مناسب: تعرفه های نمایندگی بوش تهران از تعمیرکاران متفرقه بسیار مناسب تر است.

تعمیرگاه بوش در تهران در سال ۱۳۷۹ در تهران تاسیس شد و مفتخر است که جز بهترین نمایندگی های یکی از بهترین برند های جهان در سطح کشور و استان تهران . از جمله افتخارات این مجموعه بازخورد های مثبت مشتریانی است که به این نمایندگی مراجعه کرده اند و با سربلندی اعلام می دارد این نمایندگی همواره در ارتقای کیفیت و ارائه بهترین ها پیشگام بوده است.

 

خدمات ارائه شده در این نمایندگی

تعمیرات یخچال و فریزر بوش

ساید بای ساید بوش

ماشین های ظرفشویی و لباس شویی

فر و ماکروفر بوش

 

خدماتی از قبیل:

نصب، عیب یابی تعمیر، تعمیر در محل، سرویس های دوره ای و رفع صدا های احتمالی، اجسام خارجی، رفع برق گرفتگی و آبگرفتگی و آب ریزش لوازم.

آدرس نمایندگی:خیابان ری، نرسیده به امین حضور، خیابان آبشار، پلاک ۲

تلفن:۳۳۵۵۹۲۶۰-۰۲۱

۳۶۸۳۰۴۲۴-۰۲۱

۰۹۱۹۸۰۳۰۸۴۲

با نمایندگی بوش تهران هرگز برای تعمیر یک وسیله دوبار هزینه پرداخت نکنید.

 

معرفی شرکت بوشBOSCH

بوش به عنوان پر آوازه ترین برند تاریخ صنایع ماشین های خودکار، همیشه سعی در ارائه بهترین ها را داشته.نمایندگی بوش در ایران و تمامی سطح دنیا این خط مشی را دنبال می کنند “مشتری رییس جمهور است” . در همین راستا نمایندگی تعمیرات بوش با پایبندی به این اصل سعی در ارائه بهترین ها را در طول دوره کاری خود داشته است.

 

تاریخچه محصولات بوش

شرکت بوش در سال ۱۸۸۶ توسط رابرت بوش جوان در شهر اشتوتگارت آلمان تاسیس شد. رابرت بوش ۲۵ ساله کار خود را ابتدا در یک کارگاه ساده با تعداد محدودی کارگر شروع کرد. او در بادی امر مشغول تعمیرات دستگاه های تلفن و همچنین ماشین های تحریر آغاز کرد. او پس از مدتی دچار کاهش و کمبود بودجه مالی شد و ت مرز ورشکستگی پیش رفت. اما سعی کرد با قرض پول از مادر خود و همچنین گرفتن وام مجددا کار خود را احیا کند در ۱۰ سال ابتدا ایجاد شرکت، رابرت بوش دچار مشکلات متعددی بود.

اگر وی از پس این مشکلات در آن زمان برنمی‌آمد اکنون شرکت بوش وجود نداشت. در مقابل چنین مشکلات او هیچگاه خود را نباخت، خوشبینی و تشنگی به علم و دانش در نهایت باعث موفقیت وی شد.

او خیال پرداز نبود. زمانی که در سال ۱۹۰۰ تصمیم گرفت کارخانه خود را تأسیس کند قصد داشت ۲۰۰ نفر در کارخانه اش کار کند. در ابتدا کار ۳۰ نفر را به کار گرفت. چنین کاری را بر اساس این باور شروع کرد که می‌تواند قسمتی از ساختمان جدید را اجاره دهد. به هر حال او به خوبی می‌دانست که به تنهایی نمی‌تواند کل ۱۰۰ نفر ظرفیت کارخانه خود را پر کند. شرکت بوش که یک شرکت بر مبنای فناوری است زمینه خود را در ساخت و تولید ماشین های خودکار گسترش داد و امروزه با تولید لوازم خانگی، ابزار آلات صنعتی، لوازم امنیتی، موتور دو چرخه برقی، قطعات الکترونیکی فعالیت می کند.

محبوبیت برند بوش به علت اصالت در کنار کیفیت و همچنین مشتری مداری است. نمایندگی بوش در ایران و سراسر جهان نیز با توجه به سابقه درخشان و استقبال عمومی از این برند همواره برای خدمت رسانی در تلاشند.

چرا بوش؟

کیفیت. تنها پاسخی که می توان به این سوال داد کیفیت ارائه خدمات توسط نمایندگی های بوش می باشد. شرکت بوش قوانین سخت گیرانه ای را در زمینه اعطای نمایندگی مقرر کرده که همین گزیده کاری باعث شده بهترین ها در زمینه خدمات رسانی فعالیت کنند نمایندگی بوش در تهران به عنوان یکی از بهترین نمایندگی های تعمیرات بوش در تهران و ایران باسابقه ای در حدود بیست سال مفتخر است که همواره در جلب رضایت رضایت مشتریان پیش گام بوده است.

محصولاتی که بوش در زمینه لوازم خانگی ارائه داده است از قرار زیر می باشد

لوازم برودتی همچون یخچال و فریزر بوش

ماشین های لباسشویی بوش

ماشین ظرفشویی بوش

لوازم برقی آشپزخانه بوش

اجاق گاز بوش

وسایل سرمایشی و گرمایشی بوش

قهوه ساز و چایی ساز بوش

وسایل بهداشتی و آرایش بوش

و…

شعاری که شرکت بوش دارد این است “ما نمی توانیم زندگی شما رو از روزمرگی دربیاوریم ولی آن را آسان می کنیم.” محصولات بوش در عین طراحی ساده دارای ظرافت هایی است که چشم را خیره می کند و به علاوه با استفاده از ابتکارات و اختراعات حوزه علم محصولات پیشرفته تری را ارائه می دهد.

 

چند نکته مهم درباره محصولات شرکت بوش :

از جمله نکات قابل توجه در رابطه به شرکت بوش و محصولات آن می توانیم به مسائل زیر اشاره کنیم:

۱-محصولات بوش از اصالت و کیفیت زیادی برخورد دار هستند. توجه داشته باشید محصولاتی که کپی و فیک هستند نه تنها از این کیفیت بر خورددار نیستند بلکه با خراب شدن زود هنگام باعث ضرر زدن به شما می شود.

۲-خدمات پس از فروش را فقط از نمایندگی های معتبر بوش، مثل نمایندگی بوش در تهران، بخواهید. علت این امر این است که چون محصولات شرکت بوش از طراحی خاص و سیر تولیدی ویژه ای برخوردار است ، در نتیجه افراد متفرقه توانایی انجام خدمات مربوطه از جمله نصب و خدمات پس از فروش بوش مثل تعمیر را ندارند. نمایندگی بوش تهران با سابقه ای درخشان، تکنسین های کارآموخته و حرفه ای معتبر ترین نمایندگی تعمیرات بوش در تهران می باشد.

 

چه ویژگی هایی محصولات بوش را از سایر محصولات مشابه برند های مختلف متمایز می سازد؟

در طی یک رقابت که در آلمان بین ۳۵۰ غول تولید لوازم خانگی صورت گرفت، برند بوش پیروز قاطع این رقابت بود و موفق شد که مدال جایزه ثبوت و پایداری در کیفیت را از آن خود کند.

به علاوه بوش دارای نشان استار برای تمامی محصولات لوازم خانگی خود از جمله ماشین لباس شویی بوش ، ماشین ظرفشویی بوش و یخچال و فریزر بوش خود می باشد. نشان استار یا ستاره انرژی نشانیست برای برند های تولید لوازم خانگی برای کنترل مصرف انرژی.

 

مصرف انرژی محصولات بوش :

شرکت بوش مهمترین هدفی که در تولید لوازم خانگی دنبال می کند بهینه سازی در مصرف انرژی و صرفه جویی است.رقابت امروزه تولید کنندگان لوازم خانگی برسر مسئله انرژی است و تلاش این شرکت ها برای بهینه سازی مصرف انرژی توسط محصولات ارائه شده از شرکتشان است. در همین راستا بوش به تکنولوژی سبز دست پیدا کرده است. این تکنولوژی باعث شده علاوه بر عملکرد بالای لوازم خانگی از لحاظ تکنولوژی روز، از لحاظ صرفه جویی در مصرف انرژی نیز موفق باشد. ازم به ذکر است که محصولات بوش این توانایی را دارد که تا ۵۰ در صد در مصرف برق و تا ۷۰ درصد در مصرف آب صرفه جویی کند. پس اگر به فکر اقتصاد خانواده خود هستید و سرانه مصرف انرژی از دغدغه های شماست توصیه ما به شما استفاده از محصولات شرکت بوش است.

علاوه بر مصرف بهینه انرژی که از مزیت های قابل توجه محصولات بوش است، نکته قابل تحسین دیگر این است که طراحان لوازم خانگی بوش این برند توجه زیادی به مسائل زیست محیطی داشته اند. محصولات تولیدی این برند به هیچ عنوان به محیط زیست آسیب نمی رساند و از مواد اولیه بسیار مرغوبی ساخته شده اند. مزیت دیگر این محصولات رابط کاربری آسان می باشد. مشتریانی که از این محصولات استفاده کرده اند از کارآیی آسان و مدیریت هوشمند این محصولات کمال رضایت را دارد. ماشین های ظرفشویی بوش این برند برند بوش را در این زمینه تبدیل به برند اول جهانی کرده است. هود های بی صدا بوش و با کیفیت محصولات بوش آرامش را برای منزل به ارمغان آورده و مدیریت مقدار شوینده ها توسط ماشین لباس شویی بوش باعث شده این محصول بسیار مقرون به صرفه باشد.

کارخانه بوش

شماره تماس فوری ۰۹۱۹۸۰۳۰۸۴۲

نمایندگی تعمیرات بوش

  1. انجام تعمیرات و خدمات در منزل شما
  2. همه ی قطعات اصلی هستند
  3. قیمت مناسب
  4. تکنسین های حرفه ای و کاملا دوره دیده

برای تمامی تعمیرات توسط شرکت آبادان الکتریک فاکتور صادر شده و خدمات ما دارای گارانتی هستند. این خدمات شامل انواع لوازم خانگی غیر از لوازم صوتی و تصویری می باشد.

درخواست تعمیرات لوازم خانگی

در صورتی که دارای ایمیل هستید انرا وارد نمایید این فیلد اختیاریست

لطفا شماره تلفن خود را وارد کرده تا در اسرع وقت با شما تماس بیگیریم

لطفا دستگاه مورد نظر خود را انتخاب کنید

لطفا برند مورد نظر خود را انتخاب کنید

لطفا صبر کنید