برند لوفرا و محصولات آن‌ها

برند لوفرا (Lofra) یک برند بسیار معروف است و نمایندگی تعمیرات لوفرا در تهران نیز وجود دارد. شرکت لوفرا که ریشه آن به کشور ایتالیا بر می‌گردد، توسط برادران لوواتو تاسیس شد که از همان ابتدا تمرکز خود را بر روی ساخت محصولاتی با امکانات و ویژگی‌‌های خاص گذاشته که مردم نیز با همین محصولات آن‌ها را می‌شناسند. به طور کلی برند لوفرا از گذشته تا به امروز محصولات مدرن و با کیفیتی را تولید کرده و می‌کند و مردم نیز در هر جای جهان محصولات این برند را مصرف می‌کنند.

محصولات این برند، مانند محصولات هر برند دیگری دچار خرابی می‌شوند و برای رفع خرابی‌ها به تعمیر نیاز است. نمایندگی تعمیرات لوفرا در تهران می‌تواند هر کدام از محصولات برند لوفرا را مانند لباسشویی، ظرفشویی، یخچال و اجاق گاز را به صورت تخصصی تعمیر کند. در ادامه این مطلب از وب سایت نمایندگی با ما همراه باشید تا اطلاعات بیشتری درباره تعمیرات محصولات لوفرا به دست آورید.

آشنایی با محصولات لوفرا

برند لوفرا در تولید اجاق گاز، فر، هود و مایکروفر مهارت زیادی دارد و سال‌های زیادی است که این کار را انجام می‌دهد، بنابراین می‌توان گفت تجربه خوبی در این زمینه دارد. یکی از دلایلی که این برند طرفداران بسیاری در اکثر کشورها دارد، این است که کارش را به بهترین شکل انجام می‌دهد و با هر بار تولید سری جدید محصولات خود، بروزرسانی‌های اساسی بر روی طراحی و یا کارایی اجاق گاز، فر، هود و یا مایکروفر ارائه می‌دهد. در ادامه محصولات برند لوفرا را به شما معرفی می‌کنیم.

اجاق گاز لوفرا

اولین محصول تولیدی برند لوفرا اجاق گاز بود که همچنان این محصول را تولید کرده و در بازار عرضه می‌کند. این شرکت انواع مختلف اجاق گاز را مانند اجاق‌های رومیزی، اجاق گاز طرح فر، اجاق گاز فر دار و اجاق گازهای معمولی را تولید می‌کند. مصرف گاز محصولات این شرکت بسیار پایین است و با کمترین مصرف گاز بیشتری بازدهی را به شما می‌دهد. اما اجاق گازهای لوفرا در برخی موارد دچار خرابی‌هایی مانند روشن نشدن و یا ضعیف شدن شعله، دود کردن شعله در زمان سوختن، خراب شدن فندک، خراب شدن پیلوت در اجاق‌های برقی، خراب شدن جرقه اجاق و موارد دیگر اشاره کرد.

فر لوفرا

فر لوفرا یکی از معروف‌ترین فرهای موجود در ایران و کشورهای دیگر است که در خانه اشخاص برجسته دیده شده است. برادران لوواتو اولین فر را با استفاده از فلزات باقی مانده از جنگ جهانی دوم ساختند و با ایجاد برند لوفرا، تولید این محصول را رسمی کردند. فر لوفرا دارای قابلیت‌های زیادی است و در آن می‌توان غذاهای مختلفی را پخت. فر لوفرا نیز مانند هر دستگاه دیگری خراب می‌شود و خرابی‌های آن اغلب در قسمت المنت‌ها، مشعل‌ها، چرخان فر، برد کنترل الکتریکی و مکان‌های دیگر دیده می‌شود. تعمیر این دستگاه کار آسانی نیست و اگر قصد تعمیر آن را دارید، بهتر است که به نمایندگی تعمیرات لوفرا در تهران سر بزنید.

هود لوفرا

هودهای تولید شده توسط برند لوفرا در رده بندی بهترین هودهای جهان رتبه 6 را کسب کرده است که باعث شده تا افراد زیادی به سمت محصول این برند بیایند. لوفرا برای رفاه حال مشتریان و گسترش محصولات خود، اقدام به تولید هود کرده است و آن‌ها را اغلب با شیشه و استیل می‌سازد که شیشه آن‌ها بسیار مقاوم بوده و همانطور که می‌دانید، استیل نیز مقاومت خاص خود را دارد. هود لوفرا نیز مانند هودهای هر برندی خراب می‌شود که از آن‌ها می‌توان ضعیف شدن مکش، جدا شدن لوله از هواکش، خراب شدن دکمه‌های فشاری و لمسی هود و موارد دیگر به اشاره کرد. برای تعمیرات هود لوفرای خود می‌توانید به نمایندگی تعمیرات لوفرا در تهران مراجعه کنید.

مایکروفر لوفرا

به احتمال زیاد نام مایکروفرهای لوفرا را شنیده‌اید، زیرا آن‌ها دارای ویژگی‌های زیاد هستند و امکانات منحصر به فردی را برای پخت و پز به شما ارائه می‌دهد. این برند مایکروفرهای خود را به صورت شیشه‌ای و استیل ساخته که بخش داخلی آن به خوبی گرما را در خود ذخیره کرده و با استفاده از کمترین مقدار انرژی بیشترین گرما را تولید می‌کند. مایکروفرهای لوفرا با توجه به کارایی که دارند، در برخی موارد دچار خرابی می‌شود و برای تعمیر آن‌ها باید به یک تعمیرکار خوب مراجعه کرد. سعی کنید که به طور خودسر دست به تعمیر آن‌ها نزنید و این کار را به دست نمایندگی تعمیرات لوفرا در تهران بسپارید.

مشکلاتی اغلب برای محصولات لوفرا پیش می‌آید

در این بخش از مطلب شما را با مشکلاتی آشنا می‌کنیم که اغلب در محصولات لوفرا دیده شده است. برخی از آن‌ها مشکلات مشترکی هستند، یعنی به طور مثال در فر و مایکروفر، ممکن است که قدرت المنت‌ها کم شده و یا خراب شوند. در ادامه این مشکلات را به طور کامل به شما توضیح می‌دهیم.

فیوزها

برخی از فرهای لوفرا دارای فیوز داخلی هستند و بروز مشکل کوچکی در اجزای برقی می‌تواند به فیوز آسیب بزند. در این صورت باید یکی از اجزای برقی خراب و یا اتصال کوتاه شده و برای تعمیر آن باید به یکی از نمایندگی تعمیرات لوفرا در تهران مراجعه شود. اکثر فرها دارای نشانگری هستند که نشان می‌دهد کدام مدار تحت تاثیر یک فیوز معین است. اگر قصد تعویض و یا تمیز کردن اجاق را دارید، باید آن را از برق بکشید.

المنت‌ها

المنت‌های لوفرا وظیفه تولید حرارت را بر عهده دارند و در صورت فعال نبودن آن‌ها، در ابتدا باید به دنبال نشانه‌های ظاهری خراب شدن المنت و یا جدا شدن آن بگردید. اگر پیوستگی در المنت وجود نداشت، المنت باید تعویض شود. اگر سیم کشی مشکل داشت، باید مشکل آن را برطرف کنید.

المنت سطح لوفرا

المنت سطح لوفرا در قسمت بالایی فر قرار دارد. برای مشخص کردن اینکه المنت سطح خراب است، در ابتدا باید به آن را صورت چشمی بررسی کنید. اگر المنت از سایز عادی خود بزرگ‌تر شده و یا جدا شده بود، باید تعویض شود. اگر المنت در حالت عادی خود بود، فر را روشن کنید و بعد از یک دقیقه خاموش کنید و سردی و گرمی آن را چک کنید.

کلید بی نهایت

کلید بی نهایت در اجاق گازهای لوفرا و برخی دیگر از اجاق گازها مورد استفاده قرار می‌گیرد. این کلیدها اغلب در بخش پشتی اجاق گاز قرار دارند و در صورتی خرابی آن‌ها باید آن را تعویض کنید. برای اینکه از خرابی آن‌ها مطمئن شوید، می‌توان از یک مولتی‌متر و یا از دستگاه تست ولتاژ استفاده کنید.

برد کنترل الکترونیکی

در فرها و مایکروفرهای امروزی از برد کنترل الکترونیکی استفاده بسیاری می‌شود. این دستگاه‌ها از برد برای راه‌اندازی شیر ایمنی در گاز استفاده می‌کنند. در صورتی که برقی وجود نداشته باشد، باید برد کنترل الکترونیکی بررسی شود. اگر بر الکترونیکی سوخته باشد، باید به فکر تعویض آن باشید که نمایندگی تعمیرات لوفرا در تهران این کار را برای شما انجام می‌دهد.

دلیل کم بودن حرارت اجاق گاز

 در این بخش از مطلب دلیل کم بودن حرارت اجاق گاز و یا نحوه عیب یابی آن‌ها را به شما می‌گوییم. توجه کنید که بعد از عیب یابی اگر که روش تعمیر آن را نمی‌دانید، بهتر است که این کار را به نمایندگی تعمیرات لوفرا در تهران بسپارید. المنت پخت در قسمت پایینی فر قرار دارد که 90 درصد از گرما را برای پخت و پز ارائه می‌کند. در صورتی که المنت پخت دچار خرابی شود و فقط گرما از بالا به سمت غذا فرستاده شود، به احتمال زیاد، روی غذا می‌سوزد. در این صورت باید المنت را تعویض شده و یک المنت نو جایگزین آن شود.

نمایندگی تعمیرات لوفرا در تهران

محصولات لوفرا جزو لوازم با کیفیت ایتالیایی هستند که تخصص آن‌ها در تولید لوازمات خانگی اجاق گاز، فر، هود و مایکروفر است. همانطور که می‌دانید احتمال خرابی در همه این وسایل وجود دارد و برای تعمیر آن باید قطعاتی را تعویض کرد. شرکت خدمات نمایندگی می‌تواند دستگاه شما را با کمترین قیمت و بالاترین کیفیت تعمیر کند. قطعاتی که تعمیرکاران نمایندگی استفاده می‌کنند از بهترین قطعات موجود در بازار هستند. نمایندگی مجاز لوفرا در تهران واقع شده است و برای تعمیر دستگاه خود باید به تهران بروید.

سخن پایانی

در این مطلب از وب سایت نمایندگی با شما همراه بودیم و اطلاعاتی درباره برند لوفرا و مشکلاتی معمولا برای محصولات آن به وجود می‌آید در اختیارتان قرار دادیم. در زمان خرید هر کدام از محصولات برند لوفرا به این موضوع توجه کنید که خدمات پس از فروش لوفرا را دریافت کنید که از آن‌ها می‌توان به حمل و نصب رایگان تا محل اشاره کرد. برای تعمیر محصولات لوفرا، بهترین کار سپردن آن به نمایندگی‌های تعمیر این برند است، زیرا اکثر آن‌ها از تعمیرکاران متخصص استفاده کرده و فاکتور رسمی و شرکتی را به شما ارائه می‌دهند. در زمان خرید نیز بهتر است که تمرکز خود را بر روی کاربرد محصولات قرار دهید.

چنانچه از برند هایی همچون میله و نف استفاده می نمایید ما نمایندگی تعمیرات میله و نمایندگی تعمیرات نف در تهران می باشیم و می توانیم بصورت آنلاین و حضوری مشکلات دستگاه شما را برطرف کنیم.