4.5
02

نمایندگی تعمیرات لوازم خانگی برفاب

نمایندگی تعمیرات برفاب

نمایندگی تعمیرات برفاب Barfab

نمایندگی تعمیرات برفاب در تهران

معرفی شرکت برفاب Barfab

شرکت برفاب در سال ۱۳۶۹ تأسیس شد و در سال ۱۳۷۰ تولید و عرضه‌ی اولین محصول خود، کولر آبی را آغاز کرد.در سال ۱۳۷۲ واحد ماشین‌سازی و قالب‌سازی برفاب با هدف توسعه‌ی توانمندی‌های فنی شرکت افتتاح شد. برای پاسخ‌گویی به نیازهای مختلف مصرف‌کنندگان، از سال ۱۳۷۳ به‌تدریج مدل‌های مختلف آبگرمکن‌های نفت‌سوز و گاز‌سوز و برقی نیز به محصولات برفاب اضافه شدند.

برفاب در سال‌های ۷۴ تا ۷۷، علاوه بر تولید لوازم خانگی، به تولید انواع ماشین‌آلات صنعتی (پرس، جرثقیل صنعتی و پانچ) پرداخت و پس از آن، برای اولین بار در ایران، تولید ورق گالوانیزه را آغاز کرد. همچنین برفاب به‌عنوان یکی از شرکت‌های پیشگام در لعاب مخازن آبگرمکن، در سال ۷۸ تکنولوژی لعاب‌کاری (شامل خط فرآوری و کوره‌ی مخصوص پخت لعاب) را با اتکا به دانش و توانایی سرمایه‌های انسانی خود کسب و از آن بهره‌برداری کرد. از سال ۸۱ نیز سیستم رنگ پودری در شرکت برفاب راه‌اندازی شد.

پس از کسب موفقیت‌های متعدد در زمینه‌ی تولید لوازم خانگی، برفاب با تکیه بر تجربیات نیروهای انسانی خود، این‌بار گامی بلند‌تر از پیش برداشت و در سال۱۳۷۹ اولین بخاری گاز‌سوز فن‌دار ترموستاتیک ایرانی را تولید کرد.

برفاب دهه‌ی ۱۳۸۰ را طلوعی جدید در عرصه‌ی صنعت دانست و پس از مطالعات اولیه، مجوز تأسیس طرح تولید یخچال و یخچال‌ فریزر را دریافت کرد. در سال ۱۳۸۵ تولید آزمایشی یخچال ‌فریزر آغاز شد. همچنین با به‌کارگیری تکنولوژی‌های روز و با ایجاد زیر‌ساخت‌‌های جدید برای بهره‌گیری هرچه بهتر از امکانات در‌دسترس، بخش «تزریق پلاستیک» در سال ۱۳۸۳ راه‌اندازی شد.

در سال‌های اخیر برفاب فعالیت‌های خود را بر تولید محصولات جدید و متنوع پایه‌ریزی کرده تا سبد کالاهای خود را کامل‌تر کند. برفاب با توسعه‌ی تخصص در کارشناسان خود و استفاده از نیروهای جوان و با‌انگیزه در کنار مدیران با‌تجربه و آموزش پیاپی آن‌ها، زمینه را برای توسعه‌ی هرچه بیش‌تر مهیا کرده است. راه‌اندازی خط تولید ماشین ‌لباس‌شویی دوقلو در سال ۱۳۸۷ نیز گام دیگری برای پاسخ‌گویی به نیاز‌های مشتریان به‌حساب می‌آید.

 

منبع: برفاب

کارخانه برفاب

شماره تماس فوری ۰۹۱۹۸۰۳۰۸۴۲

[us_separator color=”custom”]

نمایندگی تعمیرات برفاب

  1. انجام تعمیرات و خدمات در منزل شما
  2. همه ی قطعات اصلی هستند
  3. قیمت مناسب
  4. تکنسین های حرفه ای و کاملا دوره دیده

برای تمامی تعمیرات توسط شرکت آبادان الکتریک (نمایندگی تعمیرات برفاب) فاکتور صادر شده و خدمات ما دارای گارانتی هستند. این خدمات شامل انواع لوازم خانگی غیر از لوازم صوتی و تصویری می باشد.

درخواست تعمیرات لوازم خانگی

در صورتی که دارای ایمیل هستید انرا وارد نمایید این فیلد اختیاریست

لطفا شماره تلفن خود را وارد کرده تا در اسرع وقت با شما تماس بیگیریم

لطفا دستگاه مورد نظر خود را انتخاب کنید

لطفا برند مورد نظر خود را انتخاب کنید

لطفا صبر کنید