5.0
05

نمایندگی تعمیرات آریستون خدمات تعمیر لوازم خانگی را در منزل مشتریان انجام می‌دهد. این یک مزیت بزرگ برای کاربرانی است که همیشه نگران این بودند که چگونه باید لباسشویی، یخچال و حتی اجاق گاز را تا محل تعمیرگاه حمل کرد به حساب می­آید.

اگر یک روز صبح قهوه ساز آریستون که در خانه دارید از کار افتاده باشد و نتوانید از آن برای تهیه یک قهوه خوش طعم استفاده کنید یا این که هنگام نیاز به آب میوه گیری احساس کنید که این وسیله قابل استفاده نیست، دو راه پیش پای شما وجود دارد. اولین راه حل این است که به طور کامل قید تهیه قهوه با قهوه ساز و تهیه آب میوه تازه را بزنید. راه حل دوم این است که از نمایندگی تعمیرات آریستون برای برطرف کردن این مشکل کمک بگیرید.

در این زمان نیز کاربران می‌توانند قهوه ساز یا آب میوه گیری را تا محل نمایندگی حمل کنند. با توجه به سبک و کوچک بودن این نسل از لوازم خانگی جابجایی آن‌ها تا نمایندگی برای کاربران سخت و دشوار نخواهد بود؛ اما زمانی که یخچال، لباسشویی یا ماشین ظرفشویی از کار بیفتد چه راه حلی برای برطرف کردن مشکل پیش آماده وجود دارد.

اگر در شهرهای بزرگ و در طبقات بالای یک آسمان خراش ساکن باشید، بی‌شک این موضوع برای شما پررنگ‌تر خواهد بود تا زمانی که در خانه‌های یک طبقه ویلایی ساکن هستید. چگونه می‌توان یخچال را از طبقه چندم ساختمان پایین آورد و پس از تعمیر مجدداً آن را سر جایش قرار دارد؟ فردی که این کار را انجام می‌دهد چه میزان دستمزد درخواست خواهد کرد؟ آیا ممکن است یخچال هنگام جابجایی ناگهان لیز بخورد و صدمه ببیند یا خیر؟

این سؤالات به محض این که یکی از لوازم خانگی خاص، گران قیمت و سنگین وزن خانه از کار بیفتد ذهن کاربران را به خود مشغول می‌کنند. با توجه به این نیاز کاربران، نمایندگی تعمیرات آریستون تعمیرکاران را به محل مشتری اعزام می‌کند.

با وجود ارائه این خدمات توسط نمایندگی در محل مشتری، نیازی نیست که حتی یخچال را درون خانه نیز جابجا کنید؛ زیرا تعمیرکاران این مرکز عیب یابی لوازم خانگی را در همان محلی که هستند انجام می‌دهند و به سرعت مشکلات لوازم خانگی آریستون را شناسایی و برطرف می‌کنند.

مشکلاتی که ممکن است برای لوازم خانگی آریستون رخ دهند.

هر یخچال فریزری در طول مدت زمان استفاده ممکن است با مشکلات مختلفی مانند برق گرفتگی بدنه، خرابی یخ‌ساز و آبریز بیرونی یا برفک گرفتگی مواجه شود. یخچال فریزر آریستون نیز از این قاعده مستثنا نیست. در صورتی که یخچال فریزر صدای غیر طبیعی تولید می‌کند یا این که درب دستگاه به خوبی بسته نمی‌شود باید درخواست تعمیر یخچال فریزر را هنگام تماس با شماره‌های نمایندگی تعمیرات آریستون ثبت کنید.

مشکلاتی که یخچال فریزر ممکن است با آن‌ها مواجه شود به همین چند مورد ختم نمی‌شود. در برخی از مواقع سرمایش یخچال کاهش پیدا می‌کند یا بدنه آن به طرز غیر عادی گرم می‌شود، همچنین این امکان وجود دارد که برخی از قطعات یخچال فریزر در اثر نوسان برق یا استفاده نادرست کاربران نیم سوز شده باشند. برای برطرف کردن این مشکلات نیز می‌توانید روی کمک تعمیرکاران نمایندگی حساب کنید.

ماشین ظرفشویی آریستون نیز ممکن است ظرف‌ها را خوب نشوید یا لکه‌های سفید رنگ برفکی روی آن‌ها باقی بگذارد. این مشکلات اغلب به دلیل انتخاب پودر ماشین ظرفشویی یا وجود املاح معدنی درون آب رخ می‌دهد؛ اما مشکلاتی نیز وجود دارد که نشان دهنده خرابی ماشین ظرفشویی است و برای برطرف کردن آن‌ها تنها باید به تعمیرکاران زبده نمایندگی تعمیرات آریستون اعتماد کنید.

از جمله این مشکلات می‌توان به این مورد اشاره کرد که علیرغم روشن بودن ماشین ظرفشویی به هیچ عنوان آب درون دستگاه پر نمی‌شود. در برخی مواقع کاربران درباره این موضوع گله می‌کنند که ظرفشویی آب و کف کثیف را تخلیه نمی‌کند و با وجود اتمام کار دستگاه درون آن هنوز پر آب است.

از دیگر مشکلات ظرفشویی می‌توان به این موارد نیز اشاره کرد که ماشین ظرفشویی با وجود انجام تنظیمات لازم اصلاً شروع به کار نمی‌کند یا این که چرخه شستشوی ظروف بی‌وقفه تکرار می‌شود و ماشین ظرفشویی مگر زمانی که آن را از برق بکشید چرخه شستشو را متوقف نمی‌کند.

هر یک از این مشکلات به خرابی قطعه خاصی از ظرفشویی مربوط هستند و باید هنگام تعمیر ظرفشویی آریستون عیب یابی این قطعات انجام شده و تعمیرکاران نسبت به تعویض قطعه آسیب دیده با قطعه سالم اقدام کنند.

مشکلاتی که برای گاز آریستون، لباسشویی آریستون، جاروبرقی آریستون و… رخ می‌دهند نیز بی‌شمار هستند.

اگر می‌خواهید از لوازم خانگی خریداری شده سال‌ها استفاده کنید، به شما پیشنهاد می‌کنیم کوچک‌ترین مشکل را در عملکرد لوازم خانگی آریستون جدی بگیرد و از نمایندگی تعمیرات آریستون برای برطرف کردن ایرادات به وجود آمده کمک بگیرید.

در غیر این صورت مجبور هستید که عواقب سهل انگاری در تعمیر لوازم خانگی مورد نظر را بپذیرید و نسبت به خرید لوازم خانگی جدید یا تعمیرات لوازم خانگی آریستون با هزینه‌های بسیار بالا اقدام نمایید.

تعمیرات آریستون2 - نمایندگی تعمیرات آریستون

نمایندگی تعمیرات آریستون و دلایل انتخاب این مرکز توسط کاربران

نمایندگی تعمیرات آریستون با شعار ارائه خدمات به بهترین نحو و کسب رضایت مشتری در این زمینه فعالیت می‌کند. به همین دلیل با وجود این که تعمیرگاه‌های متعددی در سطح شهر وجود دارند که تعمیرات لوازم خانگی را انجام می‌دهند، باز هم مشتریان به نمایندگی و تعمیرکاران این مرکز اعتماد می‌کنند.

افرادی که یک‌بار خدمات تعمیر لوازم خانگی آریستون را از نمایندگی دریافت کرده‌اند، باز هم در صورت بروز مشکل برای لوازم خانگی منزلشان از این مرکز کمک می‌خواهند.

همچنین با توجه به حداکثر رضایتمندی مشتریان نمایندگی تعمیرات آریستون، افراد زیادی به واسطه معرفی دوستان و آشنایان خود با این مرکز تماس گرفته و تعمیرات لوازم خانگی آریستون را درخواست می‌کند.

اگر کنجکاو شده‌اید که بدانید چرا روز به روز تعداد مشتریان نمایندگی تعمیر لوازم خانگی آریستون بیشتر می‌شود، با ما همراه شوید و به دلایل این انتخاب آشنا شوید.

نمایندگی تعمیرات آریستون و استفاده از تعمیرکاران زبده و باتجربه

یکی از مواردی که نمایندگی تعمیرات آریستون را نسبت به تعمیرگاه‌های دیگر متمایز می‌کند، استفاده از تعمیرکاران زبده و باتجربه برای انجام تعمیرات لوازم خانگی است. تعمیرکاران این مرکز سال‌ها است که در زمینه تعمیرات لوازم خانگی مختلف فعالیت می‌کنند.

با وجود این که تعمیرکاران نمایندگی از دانش روز دنیا جهت تعمیرات لوازم خانگی آریستون برخوردار هستند، هر مدل گاز، یخچال، لباسشویی و… که داشته باشید می‌توانید با کمک این افراد تعمیر کنید.

نمایندگی تعمیرات آریستون و سرعت و کیفیت با هم در ارائه خدمات

برخی از تعمیرکاران به بهانه این که می‌خواهند کار را سریع انجام دهند و لوازم خانگی آریستون را در سریع‌ترین زمان ممکن تعمیر کنند، به هیچ عنوان به کیفیت خدمات ارائه شده توجه نشان نمی‌دهند. به همین دلیل محصولی که چند روز بیشتر از زمان تعمیر آن نگذشته باز هم با مشکلات متعددی روبرو می‌شود و کاربران مجدداً باید با تعمیرگاه تماس گرفته و درخواست تعمیر لوازم خانگی را برای بار دوم ثبت کنند.

برخی دیگر از تعمیرکاران به جای سرعت به کیفیت کار توجه نشان می‌دهند.

درست است که کیفیت بالا در زمینه تعمیرات لوازم خانگی حرف اول را میزند، اما هیچ مشتری علاقه ندارد که چند ماه یا حتی یک سال تعمیر محصولی که به تعمیرگاه سپرده طول بکشد.

نمایندگی تعمیرات آریستون از تعمیرکارانی برای ارائه خدمات تعمیر لوازم خانگی بهره گرفته که کیفیت و سرعت را برای انجام کار در کنار هم دارند. این افراد با دانش و تجربه‌ای که دارند، مشکلات لوازم خانگی را در سریع‌ترین زمان ممکن شناسایی می‌کنند و تعمیرات محصولات مد نظر را به بهترین نحو انجام می‌دهند.

تعمیرات آریستون3 - نمایندگی تعمیرات آریستوننمایندگی تعمیرات آریستون و ارائه خدمات در محل مشتری

یکی از مشکلاتی که مشتریان در گذشته با آن دست و پنجه نرم می‌کردند، چگونگی حمل لوازم خانگی تا تعمیرگاه برای تعمیر بود. نمایندگی تعمیرات آریستون با وجود این که کلیه خدمات تعمیر و عیب یابی لوازم خانگی آریستون را در محل مشتری ارائه می‌کند، این بار را از دوش مشتریان برداشته و آن‌ها از بابت این که تنها با یک تلفن می‌توانند خدمات مدنظرشان را دریافت کنند خوشحال هستند.

نمایندگی تعمیرات آریستون و گارانتی خدمات ارائه شده

بیشتر تعمیرگاه‌های متفرقه فقط به فکر این هستند که لوازم خانگی یا لوازم برقی خراب را تحویل بگیرند‌ و پس از عیب یابی و برطرف کردن مشکلات ابتدایی هزینه‌ای قابل توجه از مشتری دریافت کنند.

افرادی که این روش را برای کسب و کارشان در پیش گرفته‌اند باید به این موضوع توجه داشته باشند که یک مشتری هرگز دوبار به آن‌ها مراجعه نخواهد کرد.

نمایندگی تعمیرات آریستون روشی متفاوت را برای جلب نظر و رضایت مشتریان در پیش گرفته است. این مرکز کلیه قطعات و خدمات ارائه شده به مشتری را گارانتی می‌کند. با وجود این که قطعات استفاده شده در تعمیر لوازم خانگی همه فابریک هستند، اگر قطعات پس از انجام تعمیرات خراب شوند یا لوازم خانگی دوباره دچار مشکل گردد، مشتریان می‌توانند از گارانتی ارائه شده توسط این مرکز بهره‌مند شوند.

این امر نشان دهنده مسئولیت پذیری نمایندگی مجاز در برابر مشتریانش است و همین امر سبب شده که کاربران کلیه خدمات مد نظرشان را تنها از نمایندگی مجاز دریافت کنند.

نمایندگی تعمیرات آریستون و دریافت هزینه مناسب بابت تعمیرات

هزینه تعمیرات لوازم خانگی گاه از مبلغی که برای خرید این محصولات در نظر گرفته شده بیشتر است. مخصوصاً که برخی از تعمیرگاه‌ها از آب گل آلود ماهی می‌گیرند و هزینه تعمیرات لوازم خانگی را چندین برابر بیشتر از مقدار واقعی آن اعلام می‌کنند.

کاربرانی که با این مشکل مواجه می‌شوند نمی‌دانند که باید لوازم خانگی گران قیمتی را که خریداری کرده‌اند را باید تعمیر کنند و بهای هنگفتی که تعمیرکار اعلام می‌کند را بپردازند یا این که برای خرید لوازم خانگی جدید سرمایه گذاری کنند.

نمایندگی تعمیرات آریستون این امکان را برای کاربران فراهم کرده است که برای تعمیر هر یک از لوازم خانگی قیمتی که توسط اتحادیه مشخص شده است را پرداخت کنند.

اگر لباسشویی یا یخچال آریستون مشکلاتی ساده و پیش و پا افتاده داشته باشند، مشتری تنها برای برطرف کردن این معایب هزینه پرداخت خواهد کرد.

با دریافت خدمات مورد نظرتان از نمایندگی مجاز هرگز نگران این موضوع نخواهید بود که بهایی که برای تعمیر لوازم خانگی پرداخت کرده‌اید خارج از عرف باشد و تعمیرکار با فریبکاری قیمتی غیرمتعارف را برای برطرف کردن مشکلات هر یک از لوازم خانگی از شما دریافت کرده باشد.

تعمیرات آریستون4 - نمایندگی تعمیرات آریستوننمایندگی تعمیرات آریستون کدام لوازم خانگی را تعمیر می‌کند؟

  • ماشین لباسشویی آریستون
  • ماشین ظرفشویی آریستون
  • جاروبرقی آریستون
  • گاز آریستون
  • هود آریستون
  • یخچال و فریزر آریستون
  • ساید بای ساید آریستون
  • و…

نمایندگی تعمیرات آریستون که از سال ۱۳۷۹ در این زمینه فعالیت دارد، با بهره‌گیری از نیروی متخصص خدمات تعمیر لوازم خانگی را برای کلیه محصولات به جز لوازم صوتی و تصویری ارائه می‌کند.

آدرس نمایندگی: خیابان ری، نرسیده به امین حضور، خیابان آبشار، پلاک ۲

تلفن: ۳۳۵۵۹۲۶۰-۰۲۱

۳۶۸۳۰۴۲۴-۰۲۱

۰۹۱۹۸۰۳۰۸۴۲

نمایندگی تعمیرات آریستون و تاریخچه شرکت آریستون

سال آغاز به کار شرکت آریستون به ۱۹۱۱ باز می‌گردد. این شرکت در آغاز به کار زیر مجموعه شرکت ایندزیت بود. آبگرمکن های الکتریکی و اجاق گازهای برقی اولین محصولاتی بودند که توسط این شرکت طراحی و به بازار عرضه شدند.

کمپانی آریستون بین سال‌های ۱۹۲۰ تا ۱۹۳۰ توانست در زمینه تولید تسترهای برقی نظر مشتریان را به سمت خود جلب کند و از رقبای قدرتمندی مانند جنرال الکتریک و ادیسون الکتریک پیشی بگیرد.

آریستون در سال ۱۹۵۸ به فرزند سوم آریستد مرلونی که مؤسس شرکت ایندزیت بود اختصاص پیدا کرد.

از سال ۱۹۶۰ کمپانی آریستون به عنوان یک شرکت مستقل در زمینه تولید سیلندرهای گازی و آبگرمکن برقی فعالیت می‌کرد. در این سال شرکت آریستون با وجود کیفیت بالای محصولاتش توانست به یک گزینه بی‌رقیب در بازار اروپا تبدیل شود و خوش بدرخشد.

در سال‌های ۱۹۷۰ و ۱۹۸۰ آریستون با ارائه لوازم گرمایشی منحصر به فرد توانست نبض بازار اروپا را در زمینه تولید این محصولات به دست بگیرد و بار دیگر کیفیت کارهای خودش را برای همگان به نمایش بگذارد.

از سال ۱۹۹۰ کمپانی آریستون نسبت به توسعه و راه اندازی شرکت‌های وابسته در کشورهای آسیایی و اروپای شرقی اقدام کرد و دامنه فعالیت‌های این شرکت بیشتر شد.

با گسترش فعالیت‌های این شرکت در سال ۲۰۰۷ مدیران این کمپانی نام Hotpoint-Ariston را برای آن انتخاب کردند.

این شرکت هم اکنون در کشورهای مختلف جهان دارای شعبات متعدد است و در زمینه طراحی و ساخت انواع لوازم خانگی مانند گاز، یخچال، لباسشویی و… فعالیت می‌کند.