ماشین لباسشویی Midea از گروه لباسشویی های بروز و پیشرفته با به کارگیری جدیدترین و کاربردی ترین تکنولوژی روز دنیاست که امروزه پا به پای دیگر برندهای نام آشنای لوازم خانگی در منزل ها می درخشد و سالهای سال میهمان خانه های ایرانی می باشد. جالب است بدانید: ماشین لباسشویی میدیا از محصولات بی نظیر و کاربردی شرکت میدیا است که با طراحی کم نظیر، نمودار مصرف انرژی پایین و با برخورداری از ظرفیت های مورد نیاز، ابعاد استاندارد، افزایش بهره وری، کیفیت، طول عمر بالا، موتورهای قدرتمند، ظاهری شیک در کنار پنل کنترلی ساده و قابل دسترس که بر روی دستگاه تعبیه شده است، توانسته نظر هر بیننده ای را در همان نگاه اول به خود معطوف کند. اگر ماشین لباسشویی خود را از برند نام آشنای میدیا خریداری کرده اید و اکنون با وجود دکمه های ظریف روی دستگاه نمی دانید چگونه با آنها کار کنید و رخت و لباس هایتان را بشویید، تا پایان مطلب همراه ما باشید.

راهنمای استفاده از ماشین لباسشویی میدیا:

این سیستم تمام اتوماتیک هوشمند که یکی از دستاوردهای مهندسان متفکر و بادرایت است، همانند دیگر لباسشویی ها از یک ابعاد استاندارد با ظرفیت های مختلف طراحی و ساخته شده است. در بخش بالای دستگاه، سمت چپ، محفظه ای برای مواد شوینده و در بخش راست، پنل کنترلی برای سایر تنظیمات شستشو تعبیه شده است که به راحتی می توانید با گذراندن چند مرحله ی ساده، دستگاه را برای شروع عملیات شستشو تنظیم کنید.

111 - دفترچه راهنمای لباسشویی میدیا midea

همانطور که در شکل می بینید، پنل کنترلی این لباسشویی هوشمند، از یکسری دکمه ها تشکیل شده است که در ادامه به توضیح هریک از آنها می پردازیم.

دکمه Start/Pause:

این دکمه وظیفه شروع یا آغاز به کار دستگاه را برعهده دارد، فقط کافیست چند ثانیه این دکمه را لمس کنید تا لباسشویی برای شروع به کار آماده شود. همچنین یادتان باشد قبل از انتخاب این دکمه از بسته شدن درب لباسشویی اطمینان حاصل نمایید، همچنین دکمه Pause نیز برای توقف برنامه ی درحال اجرا می باشد.

دکمه :OFF

اگر قصد دارید برنامه ای که در حال اجرا می باشد را متوقف و برنامه جدیدی را انتخاب کنید، باید برنامه ی انتخابی را بر روی دکمه OFF قرار داده و سپس برنامه موردنظر خودتان را انتخاب کنید.

دکمه Door Lock:

این دکمه به منظور قفل ایمنی درب لباسشویی تعبیه شده است. زمانیکه شما درب ماشین را می بندید، بعد از ۲ ثانیه قفل ایمنی درب فعال می شود و زمانیکه قصد باز کردن درب را بعد از اتمام عملیات شستشو داشته باشید، باید چند ثانیه منتظر بمانید تا قفل ایمنی غیر فعال شود تا بتوانید درب را باز کنید.

دکمه برنامه های شستشو:

بر روی پنل کنترلی یکسری دکمه ها به منظور انتخاب برنامه شستشو برای راحتی کاربران تعبیه شده است که باید با توجه به نوع لباس ها که غالبا کتان، نخ، پشمی، ابریشمی و یا ورزشی است، یکی از این برنامه ها را برای شستشو انتخاب کنید.

دکمه Quick15:

این دکمه برای لباس هایی که کثیفی آنها در حد بالایی نیست به عنوان یک سریع شوئی عمل می کند. غالبا برای شستشوی روزانه لباس ها می توانید از این دکمه استفاده کنید. جالب است بدانید میدیا به عنوان لباسشویی ۱۵ دقیقه ای معروف است.

دکمه Rinse & Spin:

این دکمه فقط و فقط برای آبکشی لباس ها و خشک کردن آنها به کار می رود. هنگامیکه لباس هایتان شسته شد می توانید از این برنامه برای آبکشی و خشک کردن رخت و لباس هایتان استفاده کنید.

دکمه :Spin

بعد از اتمام مراحل شستشو، انتخاب دکمه Spin برای خشک کردن لباس ها به کار می رود.

دکمه Eco:

این دکمه در اکثر مواقع به عنوان گزینه ی پیشفرض لباسشویی است. در لباسشویی میدیا نیز این گزینه برای صرفه جویی در مصرف آب و انرژی به کار می رود.

دکمه Temp:

انتخاب دکمه Temp به شما این امکان را می دهد که دمای مناسبی را برای شستشوی لباس ها انتخاب کنید. دما بایستی با توجه به نوع لباس ها انتخاب شود تا باعث آسیب دیدن آنها نشود.

دکمه Delay:

هنگامیکه برنامه موردنظر خود را انتخاب کردید، می توانید برای شروع برنامه، زمان تاخیر تعیین کنید. حداقل زمان تاخیر ۳ ساعت و حداکثر زمان ۱۹ ساعت است.

دکمه Wash:

لباسشویی همه چیز تمام میدیا به شما این امکان را می دهد که با توجه به میزان کثیفی لباس ها، از گزینه های پیش شستشو، شستشوی اولیه و شستشوی قوی برای لباس هایتان استفاده کنید.

دکمه Speed:

این دکمه به منظور تعیین سرعت دور خشک کن طراحی گردیده است. البته ماشین لباسشویی با توجه به وزن لباس هایتان به صورت اتوماتیک، سرعت دور خشک کن را به حالت پیش فرض انتخاب می کند، منتها لازم است با توجه به حجم لباس ها خودتان سرعت مناسبی برای خشک کن انتخاب کنید.

صفحه نمایشگر:

صفحه نمایشگر بر روی پنل کنترلی در تمام لباسشویی ها، کاربر را نسبت به زمان انجام عملیات و برنامه ی درحال اجرا آگاه می کند.