ماشین لباسشویی بکو با ویژگی هایی همچون: ابعاد استاندارد، طراحی بی نظیر و متفاوت، رنگ های متنوع و قابل دیزاین با دکوراسیون منزل و نمودار مصرف انرژی A+++ توانسته جایگاه خودش را در بازار رقابتی دیگر لوازم خانگی به خوبی حفظ کند. همانطور که می دانید امروزه آیتم مصرف انرژی یکی از فاکتورهای مهم در هنگام خرید ماشین لباسشویی می باشد که این محصول ممتاز که نتیجه ی تفکر و هوش مهندسان زبر دست است، با برخورداری از کمترین مصرف انرژی در عملیات شستشو و همچنین خشک کردن ‌لباس‌ها، می تواند شما را از پرداخت هزینه‌های نجومی قبض های برق نجات دهد. همچنین با وجود به کارگیری سیستم صرفه جویی در مواد شوینده، به کاربر این امکان را می دهد که رخت و لباس ها را با کمترین مواد شوینده و کمترین میزان مصرف آب شستشو دهد. جدا از ویژگی‌ها و خصوصیات لباسشویی منحصر به فرد بکو، استفاده از این سیستم تمام اتوماتیک، بستگی به چگونه تنظیمات پنل کنترلی دستگاه دارد. برای اینکه بدانید چگونه از لباسشویی بکو استفاده کنید، تا پایان این مطلب همراه ما باشید.

راهنمای استفاده از پنل کنترلی و برنامه های لباسشویی بکو

111 - دفترچه راهنمای لباسشویی بکو Beko

نمایشگر LCD:

صفحه نمایشگر LCD بر روی پنل کنترلی لباسشویی بکو به کاربر اجازه بررسی برنامه‌ی شستشوی درحال اجرا، مدت زمان اجرای برنامه، گزینه‌های انتخاب شده، میزان دمای شستشو، وضعیت قفل ایمنی درب و قفل کودک و همچنین زمان باقی مانده تا پایان عملیات شستشو را می دهد.

دکمه Temp:

با استفاده از این دکمه می توانید برای شستشوی رخت و لباس هایتان یک دمای مناسب انتخاب کنید.

دکمه Spin:

این دکمه به منظور صدور فرمان خشک کن در لباسشویی بکو طراحی شده است و صرفا وظیفه خشک کردن لباس ها را بر عهده دارد.

دکمه Eco Clean 20 ºC:

در واقع این برنامه به منظور حفاظت از محیط زیست طراحی شده است و صرفه جویی در زمان و هزینه دو مزیت کاربردی برنامه اکوکلین می باشد.

  •  این برنامه به عنوان پیش شستشو بر روی پنل کنترلی لباسشویی تعبیه گردیده است و برای لباس هایی که زیاد کثیف هستند، می توان از این دکمه به منظور شستشوی اولیه لباس ها استفاده کرد.
  •  برنامه آبکشی مضاعف هم برای لباس هایی که نیاز به دوبار شستشو دارند، مناسب است. این برنامه با شستشوی مضاعف کمک می کند لباس هایی مانند لباس نوزادان به خوبی شسته شوند.
  •  برنامه اکسپرس به شما این امکان را می دهد که با توجه به جنس لباس هایتان زمان شستشو را بین ۳۰ الی ۵۰ درجه کاهش دهید.
  •  برنامه شستشوی سریع بهترین گزینه برای  شستشوی سریع رخت و لباس هایی است که زیاد کثیف نیستند.
  •  گاهی اوقات لباس هایی از جنس ابریشم و یا لباس هایی که حساس هستند بایستی با دست شسته شوند، درحالیکه لباسشویی بکو با طراحی یک آیتم منحصر به فرد، یک برنامه شستشوی ملایم را در اختیار کاربر قرار می دهد تا لباس ها بدون چروک و آسیب شسته شوند.
  •  برنامه مینی ۳۰ برای لباس هایی است که غالبا در طول روز از آنها استفاده می کنید و زیاد کثیف نیستند، می توانید از طریق برنامه مینی ۳۰ با یک دمای مناسب در ۳۰ دقیقه آنها را تر و تمیز کنید.
  •  اگر نگران دستکاری تنظیمات لباسشویی بکو توسط کودکتان هستید، می توانید با لمس این دکمه خیالتان را از هر جهت آسوده کنید.

دکمه ON/OFF:

این دکمه به منظور شروع و پایان دادن به برنامه شستشو تعبیه شده است.

دکمه START/PAUSE:

قبل از شروع تنظیمات برنامه های شستشو، لازم است لباسشویی بکو را برای راه اندازی آماده کنید و اینکار تنها با فشردن دکمه استارت انجام می شود. همچنین اگر قصد دارید برنامه شستشوی در حال اجرا را قطع و برنامه دیگری انتخاب کنید، می توانید با لمس دکمه Pause برنامه در حال اجرا را متوقف و برنامه دیگری را برای شستشو تعیین نمایید.

انتخاب برنامه‌های شستشو در لباسشویی بکو بسیار راحت است و تنها می توانید با توجه به نوع لباس ها یکی از برنامه‌های شستشو را انتخاب کنید. همچنین لباسشویی بکو با برخورداری از دکمه Delay این امکان را به شما می دهد که برای شروع برنامه یک زمان تعیین کنید تا در هر زمانی که دلتان خواست، برنامه شستشو اجرا شود.