از آنجایی که ماشین ظرفشویی مهمترین و کاربردی‌ترین ابزار برقی در هر منزلی است، مواردی همچون: قیمت ماشین ظرفشویی، برند و کیفیت را می توان اصلی ترین فاکتور در هنگام خرید ماشین ظرفشویی دانست. در میان ماشین های ظرفشویی برندهای معروف و نام آشنا، ماشین ظرفشویی ایندزیت می تواند از هر لحاظ نظر شما را به خود جلب کند. کیفیت در شستشوی ظروف، تعداد برنامه های متنوع، ابعاد استاندارد و طول عمر را می توانید با این دستگاه هوشمند تجربه کنید. جالب است بدانید: ظرفشویی ایندزیت محصولی متفاوت و ممتاز است که با برخورداری از نمودار مصرف انرژی پایین، می تواند کمترین هزینه‌ی برق مصرفی را برای شما به ارمغان بیاورد. زیبایی و آیتم های بروز و هوشمندانه در این دستگاه، جای هیچ تردیدی را برای مشتری به جای نمی گذارد. اگر شما هم به دنبال سیستمی هوشمند و با کیفیت برای شستن ظروف هستید و دلتان می خواهد در زمان هایی که میهمان دارید، مدت زمان زیادی از وقت خود را صرف ایستادن در پای سینک هدر ندهید، پیشنهاد می کنیم ماشین ظرفشویی ایندزیت را خریداری کنید. همچنین ما برای راحتی شما کاربران عزیز و محترم در ادامه به معرفی و نحوه ی عملکرد پنل کنترلی این محصول همه چیز تمام می پردازیم.

3333 - دفترچه راهنمای ظرفشویی ایندزیت

راهنمای استفاده از ماشین ظرفشویی ایندزیت

در پشت ظاهر زیبای این ماشین ظرفشویی، امکانات منحصر به فرد و ممتاز این محصول است که خودنمایی می کند. کاهش مصرف انرژی، کمترین میزان صدا در هنگام شستشوی ظروف، قابلیت داشتن تاخیر در شستشو و دیگر قابلیت ها و امکانات باعث شده است تا ظرفشویی ایندزیت سالهای سال میهمان منزل شما باشد. برای کار با این دستگاه با ما همراه باشید.

دکمه START:

تقریبا در تمامی دستگاههای هوشمند این دکمه کار مشخصی را انجام می دهد. قبل از هر کاری باید با لمس این دکمه، دستگاه را برای شروع عملیات آماده کنید. هنگامیکه قصد آماده سازی دستگاه را دارید، فقط کافسیت چند ثانیه ای این دکمه را لمس کنید.

برنامه شستشو:

ماشین ظرفشویی ایندزیت دارای شش برنامه متنوع و کاربردی برای شستشوی ظروف می باشد. به عنوان مثال اگر ظرف هایتان خیلی کثیف است می توانید از برنامه شستشوی اولیه استفاده کنید، شما با این اینکار می توانید با یکبار شستشو از میزان کثیفی ظروف کم کنید و سپس از برنامه شستشوی سریع استفاده کنید. اما اگر میزان کثیفی ظروف، در حدی نیست که به چندین بار شستشو نیاز داشته باشد کافیست از برنامه شستشوی سریع استفاده کنید تا در مدت زمان کمی ظرف هایتان شسته و تمیز شوند.

قفل کودک:

فرزند کوچک در منزل یکی از چالش هایی است که اکثر اعضای خانواده در هنگام استفاده از ظرفشویی و لباسشویی با آن روبرو هستند. اگر شما هم فرزند کوچک دارید و نگران هستید تنظیمات انجام شده را برهم بزند، می توانید از قفل کودک استفاده کنید. با لمس این دکمه قفل فعال می شود، برای غیر فعال کردن هم مجددا این دکمه را لمس کنید.

تایمر تاخیر:

لباسشویی ایندزیت دست شما را از هر جهت باز گذاشته است، شما می توانید برای شروع برنامه شستشوی انتخاب شده و همچنین برای شروع عملیات شستشو، یک زمانی را به عنوان تاخیر در نظر بگیرید و با تنظیم ماشین ظرفشویی بر روی زمان دلخواهتان، به کارهای دیگرتان بپردازید.

نمایشگر اتمام نمک:

همانطور که می دانید نمک در ماشین ظرفشویی برای نرم کردن و از بین بردن سختی آب به کار می رود، هنگامیکه نمک موجود در محفظه‌ی مخصوص، به اتمام رسید، چراغ نمایشگر روشن می شود و به شما آلارم می دهد. در این هنگام شما باید محفظه را از نمک پر کنید.

صفحه نمایشگر دیجیتال:

این نمایشگر شما را از مراحل شستشو، زمان باقی مانده و اجرای برنامه مورد نظر آگاه می کند.

نمایشگر اتمام جلادهنده:

جلادهنده باعث شفافیت ظروف شسته شده می‌شود. با تمام شدن مایع جلادهنده چراغ مربوط به این بخش روشن می شود.