5.0
03

در طی سالهای کار در شرکت آبادان  الکتریک نمایندگی مرکزی آاگ این تجربه را کسب کرده ‌ام که بسیاری از محصولات خانگی و لوازم خانگی دارای گارانتی لوازم خانگی  غیر اصل می باشند و خریداران به بهانه اینکه جنس خریداری شده و یا لوازم خانگی خریداری شده آنها تضمین شده  می باشد و کارت گارانتی دارد این لوازم را خرید میکنند که  بیشتر این لوازم خرید شده از نمایندگی های غیر مجاز می باشد. عموما شرکت هایی که نمایندگی محصولات و لوازم خانگی را دارا می باشند به ارائه کارت گارانتی اصل می پردازند واز ارائه کارت ‌های گارانتی  لوازم خانگی غیر اصل و تقلبی خودداری می کنند. اما بسیاری از مردم تشخیص نمی ‌دهند که کارت های گارانتی لوازم خانگی  اصل است و یا غیر اصل و تقلبی می باشد تا هنگام خرید به آن دقت کنند. به همین دلیل شرکت آبادان الکترونیک با توجه به تجربه ای که سال‌های طولانی در این زمینه کسب کرده است برای شما توضیحاتی در رابطه با تشخیص اصلی و غیر اصل بودن کارت گارانتی لوازم خانگی ارائه خواهد کرد.

تشخیص کارت گارانتی  لوازم خانگی اصل

همه روزه شرکت آبادان الکترونیک با  مراجعان مواجه می‌شود که محصولات و لوازم خانگی را خریداری نمود ه اند که دچار مشکل ده  و به نمایندگی مراجعه می کند و یا با کارشناسان ما تماس حاصل می نمایند. اغلب این محصولات کارت گارانتی لوازم خانگی غیر اصل دارند و تقریبا اغلب خریداران نمی‌ دانند که کارت گارانتی لوازم خانگی آن ها غیر اصل  است از همین رو آن ها نمی دانند که چگونه تشخیص دهند کارت گارانتی همراه محصول خریداری شده اصل است یا خیر و در ادامه از نمایندگی آاگ و کارشناسان ما سوال میکنند که چگونه تشخیص دهند که کارت گارانتی  لوازم خانگی آنها اصل می باشد و آیا اصل و غیر اصل بودن کارت گارانتی  لوازم خانگی به اصل و یا فیک بودن کالا و لوازم خانگی نیز مربوط میشود‌.

1 - تشخیص اصلی و غیر اصلی بودن گارانتی لوازم خانگی در پاسخ به این دوستان باید گفت بیشتر وارد کنندگان کارت گارانتی و ضمانت نامه محصول را از فروشندگان داخلی خرید می کنند و توضیحات شرکت آبادان الکترونیک نمایندگی آاگ به شما در تشخیص کارت اصل و غیر اصل کمک میکند. برای اینکه تشخیص دهید کارت گارانتی  لوازم خانگی شما اصل می باشد یا خیر ابتدا باید توجه کنید که کارت ‌های گارانتی لوازم خانگی بدون مهر هولوگرام اعتبار میباشد و حتماً باید هولوگرام داشته باشند.

با توجه به اینکه لوازم خانگی دارای مدت زمان محدودی برای گارانتی خود می باشند بعضی از کارتهای گارانتی تقلبی دارای مدت زمان بیش از حد برای گارانتی محصولات خود میباشند از آنجا که تنها  نمایندگی  تعمیر محصولات آاگ در کشور شرکت تابان الکترونیک می باشد هر روز شاهد افراد زیادی است که مدت زمان گارانتی آنها بیشتر از موارد اعلام شده است. برای مثال برای تلویزیون ها اغلب تنها ۱۸ ماه  کارت گارانتی دارند اما کارت های گارانتی غیر اصلی ارائه شده مدت زمان ۲۴ ما و یا حتی ۳۰ ماه را نیز دارند که این خود نشانه برای تشخیص تقلبی و غیر اصل بودن کارت گارانتی می باشد. اگر شما برای تعمیر لوازم خانگی خود به نمایندگی آاگ  که شرکت ما می باشد مراجعه کرده باشید. دیده اید که محصولات و خدمات ما دارای فاکتور میباشد و ما خدمات خود را گارانتی میکنیم تا شما از خدمات تنها نمایندگی آاگ  آسوده خاطر باشید به همین یکی از راه‌هایی که شما می توانید تشخیص دهید که نمایندگی معتبر می ‌باشد و به صحت گفته های ما اطمینان حاصل نمایید همین گارانتی پس از خدمات می باشد.

از دیگر دلایلی که کمک در تشخیص کارت های گارانتی تقلبی می کند این است که شرکت‌ها وارد کننده تنها محصولات و لوازم خانگی را وارد می کند و کارتهای گارانتی را از دیگر شرکت‌ها خریداری می نماید که محل و نوع کارت گارانتی ارائه شده نشان دهنده اصل یا غیر اصل بودن آن می باشد که اغلب بدون برگ ضمانت نامه می باشد بنابراین حتماً به این موضوع دقت کنید که کارت گارانتی همراه با ضمانت نامه باشد و هولوگرام مخصوص نیز داشته باشد.